[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

ضیافت بزرگان کاراته فارس، روزنامه شیراز نوین

درراستای فعالیت‌ها و تمرینات دورهمی پیشکسوتان، در یک محفل بسیار صمیمی، جمع کثیری از پیشکسوتان دورهم جمع شدند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از روابط عمومی هیئت کاراته استان فارس، در راستای فعالیت‌ها و تمرینات دورهمی پیشکسوتان کاراته استان، ۱۱ شهریور ماه در یک محفل بسیار صمیمی، جمع کثیری از پیشکسوتان دورهم گرد آمدند وباحضورخود تأکید بر وحدت رویه درکاراته نمودند. پیشکسوتان دهه ۵۰ و دهه ۶۰ کاراته استان که هرکدام دارای پیشینه وسبقه بسیار بالایی در ورزش و در مناصب اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی استان را دارا می‌باشند، دور هم گرد آمده و میثاقی دوباره بستند تا در جهت اعتلای کاراته بکوشند.
افرادی همچون شهرام دبیری، حسین موسوی، عباس فلاح، علی جعفری، محسن کریمی زاده، ابراهیم خاکچیان، غلامعلی علمی، حیدرروزیطلب، عبدالکریم نجات، سروش سروش نیا، داریوش استحکامی فرد، محمدرضا انتظام، اردشیر عزیزی، محمد‌هادی ضیا، خسرو فروغان، احمد فرهادی، عباس بذرافکن، فرهاد ریاستیان، احمد حاجی زاده، بیژن شیروانی، کاظم طاهری، محمد موحد، عبدالحسین جابری، رحیم جهانپویان، محمدرضازاده، احمدرضا بلاغی، پویاغلامی، محمدرضا کریمی زاده و تنی چند از اعضای کاراته در این همنشینی همراه بودند. در این نشست صمیمی که با حضور احمد مبارکی رئیس هیئت کاراته استان فارس و به میزبانی غلامعلی غلامی برگزارگردید، حیدر روزیطلب به نمایندگی از میزبان، ضمن خوشامدگویی به حضار به بیان اهداف نشست پرداخت. بدنبال وی، عباس فلاح مسئول کمیته پیشکسوتان هیئت کاراته استان نیز ضمن قدردانی ازدست اندرکاران، به اهداف جلسه اشاره نمود.
در ادامه، احمد مبارکی رئیس هیئت کاراته استان نیز با بیان اظهار خوشوقتی از جمع حاضر، بالندگی کاراته فارس را در گرو وحدت و انسجام بین خانواده کاراته دانست.
سپس تنی چند از حاضرین جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان، همه حاضرین در ضیافت شام حضور به هم رساندند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی