[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

خانه شورایاران منطقه پنج شیراز افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی منطقه پنج شیراز، مراسم معارفه ناظر جدید شورای اسلامی شهر در شهرداری منطقه پنج شیراز با حضور دکتر علی ناصری عضو و ناظر جدید شورا، دکتر فرود بذرافشان شهردار به همراه معاونان منطقه همچنین یاوران شورا به عنوان نمایندگان شهروندان در محلات منطقه پنج شیراز برگزار شد.
در این جلسه ضمن هم‌اندیشی و شنیدن خواسته‌ها و نیازهای ساکنان این منطقه، ناظر جدید شورای اسلامی شهر در منطقه پنج شیراز با اشاره  به مطالبه جدی یاوران شورا در منطقه برای برگزاری منظم و پیوسته جلسات هم اندیشی و بررسی مشکلات، ایجاد خانه شورایاران و تخصیص امکانات در حدود قانونی برای تسهیل و نظم در کار یاوران شورای منطقه پنج شیراز را تا دو هفته آتی  خواستار شد.
دکتر علی ناصری در ادامه با اشاره به سودجویی برخی افراد که با به خطر انداختن سلامت شهروندان به دنبال تأمین منافع شخصی هستند، از ورود فاضلاب کارخانجات نشاسته‌سازی به رودخانه چنار راهدار خبر داد.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری همچنین افزود: با بررسی‌های‌صورت گرفته توسط کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز پیرامون آسیب‌زایی و آلاینده بودن برخی کارخانه‌ها در کلانشهر شیراز شاهد معضلاتی از قبیل رهاسازی فاضلاب در مسیر رودخانه‌های‌جاری در مجاورت محیط زندگی شهروندان هستیم که کارخانه‌های‌نشاسته‌سازی در منطقه پنج شیراز نیز از جمله این موارد می‌باشد. 
وی همچنین گفت: اجازه نخواهیم داد سلامت مردم در کسب منافع افراد سودجو هزینه شود و به طور جدی پیگیر خروج کارخانه‌های‌آلاینده از شهر شیراز هستیم.
در ادامه جلسه دکتر فرود بذرافشان شهردار منطقه پنج شیراز نیز با ارائه آمار از اقدامات و پروژه‌های‌در حال اجرا در سطح منطقه افزود: در منطقه پنج شیراز شاهد اجرای بیشترین سطح آسفالت از آغاز عملیات گسترده ترمیم و روکش آسفالت در مناطق یازده‌گانه شهر شیراز هستیم. همچنین این منطقه دارای بیشترین تعداد پروژه‌های‌شاخص در حال اجرا می‌باشد که بخش عمده آن در حوزه انسان‌محوری و سلامت شهروندان از جمله پیاده راه‌سلامت در بلوار احمد‌بن موسی (ع) و بلوار ارتش خواهد بود. همچنین بهسازی، نوسازی و ایجاد بوستان‌های‌جدید، فضاهای ورزشی و آموزشی از جمله پروژه‌های ‌در حال اجرا می‌باشد که مجموعاً ۲۶ پروژه تأثیرگذار را شامل می‌شود.
بذرافشان همچنین ادامه داد: شهرداری منطقه پنج شیراز در بحث امور خدمات شهری و ارتقا کیفیت ترافیکی سطح منطقه برای ارتقا کیفیت زندگی شهروندان ساکن به طور روزانه و پیوسته در حال خدمت‌رسانی می‌باشد. 
لازم بذکر است در این مراسم دکتر علی ناصری برای یکسال آتی به عنوان ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه معرفی و از تلاش‌های‌یکسال گذشته نوذر امامی تقدیر شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی