[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

اعضای شورا نماینده همه مردم در نقاط مختلف شهر هستند، روزنامه شیراز نوین

یاوران شورای اسلامی منطقه شش شهرداری شیراز در مراسمی با حضور دکتر سولماز دهقانی عضو شورای شهر شیراز و دکتر اسماعیلی شهردار منطقه شش، به پاس زحمات و تلاش‌های *دکتر نواب قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز* درزمینه‌های‌مختلف، ائم از حضور مستمر در محله‌ها وپیگیری مشکلات مردم، نیاز سنجی از سطح محله‌های ‌منطقه و ارائه خدمات دراین محله‌ها و همچنین همراهی شهرداری منطقه و همکاری و تلاش بی وقفه در اجرای پروژه‌های‌عمرانی این منطقه، تشکر و قدردانی خود را اعلام داشتند. نواب قائدی در این مراسم طی سخنانی به همکاری خوب یاوران شورا و همراهی آنها در ارائه خدمات به مردم اشاره کرد وگفت: به لطف خدا و تلاش همه همکارانمان در شهرداری منطقه شش و همکاری یاوران شورا، ظرف یکسال حضورم به عنوان ناظر شورا در این منطقه، پروژه‌های‌خوبی را به اجرا در آوردیم که تمامی این پروژه‌ها منطقه شش شهرداری را در شرایط خوب آبادانی قرار داده است. قائدی ادامه داد:  پیاده‌راه شهید رمضانی، بوستان 4 هکتاری بلوار پرستار، بوستان فرهنگ، اجرای طرح نهضت آسفالت در معابر سطح منطقه، بوستان فرهنگشهر، پیاده‌رو سازی ضلع شرقی بلوار شریعتی(معالی آباد)، احداث خیابان در اراضی جبل‌الدراک، بوستان محله‌ای شهیدکسایی، پیاده‌راه سلامت بلوار شاهد و اجرای دیوار سنگی رودخانه خشک بخشی از فعالیت‌های اجرا شده و در حال اجرا در منطقه شش شهرداری است. رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک با تصریح اینکه برخی از این پروژه‌ها همزمان با هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسند، افزود: عملیات اجرایی پروژه پیاده‌راه شهید کسایی با اعتباری افزون بر 30 میلیارد تومان نیز آغاز شده است.
نواب قائدی با بیان اینکه مقدمات اجرای دو پل عابر پیاده مکانیزه در منطقه شش شهرداری فراهم شده است، گفت: این دو پل عابر پیاده در نقاطی چون بلوار پرستار و همت جنوبی اجرا خواهند شد. ناظر سابق شورای شهر در شهرداری منطقه شش به حضورش به عنوان ناظر شورا در شهرداری منطقه هفت اشاره و تصریح کرد: جابجایی اعضای شورا در مناطق مختلف به منظور تمرکز بیشتر بر آن منطقه بوده و بطور کلی اعضای شورا نماینده همه مردم در نقاط مختلف شهر هستند.
قائدی اضافه کرد: به عنوان ناظر شورا در منطقه هفت شهرداری همچنان پیگیر مشکلات مردم در منطقه شش و دیگر نقاط  شهری خواهم بود. در پایان این مراسم یاوران شورای اسلامی منطقه شش شهرداری به همراه شهردار این منطقه با اهدای گل و لوح سپاس از خدمات دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا تقدیر کردند و دکتر سولماز دهقانی به عنوان ناظر جدید شورای شهر در منطقه شش شهرداری معرفی شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی