[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

خاکریزها بر بستر فضای مجازی ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه کارگروه تخصصی هنر و رسانه توسط بسیج در این استان تشکیل می‌شود، گفت: اعضای این کارگروه را اقشار متخصص بسیجی در زمینه ارتباطات، هنر و رسانه تشکیل می‌دهند.
سردار یدالله بوعلی در دیدار با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز فارس، وظیفه این کارگروه را ارائه نظرات مشورتی، طرح و ایده متناسب با نیازهای روز استان فارس به برنامه‌سازان صدا و سیما دانست و ابراز امیدواری کرد که چنین اقدامی منجر به پیامدهای مثبتی در جامعه شود.
به گزارش سپاه فجر فارس، بوعلی با تأکید بر اهمیت حوزه رسانه و تبلیغات در جهان امروز، گفت: خبرنگاران و برنامه سازان انقلابی در خط مُقدم مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ رسانه‌ای نقش آفرینی می‌کنند و روحیه بسیجی و  تلاش خستگی ناپذیر فعالان حوزه رسانه ملی اعم از حوزه صدا و سیما گواه این موضوع است. وی با تأکید بر اهمیت حضور فعال و نقش آفرینی تأثیگذار اقشار تخصصی بسیج در ادارات، گفت: بسیج صدا و سیما باید به عنوان محور هم افزایی و تجمیع ظرفیت‌های ‌برنامه سازان و هنرمندان انقلابی ایفای نقش کرده و اگر در این زمینه موفق عمل کند این قشر به‌عنوان یک هویت مستقل که می‌تواند منشاء پیشرفت و بازوی توانمند صدا و سیما باشد مطرح خواهد شد.
فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه تولید آثار فاخر هنری در حوزه انقلاب اسلامی رسالت مهم صدا و سیماست، گفت: همدلی و هم افزایی دو نهاد  سپاه و صدا و سیما در حوزه رسانه دارای پیامدهای مثبت در سطح افکار عمومی جامعه خواهد بود. سهرابی، مدیرکل صدا و سیمای استان فارس نیز از رسیدن مستند سردار شهید عبدالله اسکندری، به مراحل پایانی تولید خبر داد.
محمدتقی سهرابی اضافه کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس 200اثر در حوزه‌های‌تلویزیون، رادیو، موسیقی، گزارش خبری و فضای مجازی توسط صدا و سیمای فارس تولید و پخش می‌شود. مدیرکل صدا و سیمای فارس همچنین گفت: این مرکز مستندهایی درباره پیشکسوتان دفاع مقدس در استان فارس تهیه و پخش خواهد کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی