[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

آماده جمع‌آوری نذورات مردمی برای احداث زائرسرا در کربلای معلی هستیم ، روزنامه شیراز نوین

مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) از فعالیت دفتر این موکب در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برای جمع‌آوری نذورات مردمی جهت احداث زائرسرا در کربلای معلی خبر داد.
به گزارش کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی موکب احمدبن موسی(ع)، مسعود راستی، مدیر اجرایی این موکب دیروز، 15 شهریورماه در جمع خبرنگاران گفت: طبق اعلام ستاد مرکزی اربعین، امسال به دلیل شیوع کرونا، متأسفانه زائران ایرانی امکان حضور برای زیارت اربعین را ندارند، اما فعالیت موکب احمدبن موسی(ع) برای خدمت به زائران حسینی متوقف نشده است. وی افزود: امسال تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا به یاری خدا در سال آینده مراسمی باشکوه‌تر از سال‌های گذشته را در اربعین حسینی در کربلای معلی برگزار کنیم و البته این مسئله یاری مردم و عاشقان سیدالشهدا(ع) را می‌طلبد. راستی از فعالیت دفتر موکب احمدبن موسی(ع) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) خبر داد و گفت: این دفتر از ابتدای ماه محرم تا اربعین حسینی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برای جمع‌آوری نذورات مردمی به‌صورت نقدی یا غیرنقدی باز است.
مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) اظهار کرد: به‌دلیل شیوع کرونا و اهمیت حفظ سلامت زائران، بنا داریم که به یاری خدا، زائرسرایی را در کربلای معلی احداث کنیم و در این زمینه نیازمند کمک مردم، خیران، نیک‌اندیشان و عاشقان خاندان عصمت و طهارت(ع) هستیم تا از این طریق بتوانیم برای حفظ سلامت زائران در کربلای معلی در سال‌های آینده تمهیدات خوبی را بیندیشیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر نیازمند جمع‌آوری نذورات مردمی برای خرید زمینی در کربلای معلی هستیم، گفت: باید تلاش کنیم تا برنامه‌ریزی صحیح و اصولی برای حفظ سلامت زائران در اربعین سال‌های آینده انجام دهیم به‌همین دلیل می‌خواهیم زائرسرا را در کربلای معلی احداث کنیم. 
راستی، ساعت کار دفتر موکب احمدبن موسی(ع) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) را همه روزه از هنگام نماز مغرب و عشاء تا ساعت 23 اعلام کرد و گفت: خیران و عاشقان سیدالشهدا(ع) می‌توانند نذورات حسینی خود را به شماره کارت 1_5555555_43_2547 به‌نام موکب احمدبن موسی(ع) واریز کنند.
مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) در پایان از عموم مردم خواست تا برای رفع بیماری کرونا دعا کنند تا بتوانیم باز هم شاهد حضور گسترده زائران در اربعین حسینی باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی