[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

فرماندار شهرستان بوانات: روستاهای بوانات قابلیت محرومیت‌زدایی دارند، روزنامه شیراز نوین

همزمان با هفته دولت گام نخست پروژه بهسازی معابر روستای اکبری  از توابع بخش مزایجان شهرستان بوانات  بااعتباری بالغ بر 3هزار و 750 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، در مراسمی با حضور فرماندار بوانات، حجت الاسلام ساریخانی امام جمعه شهر مزایجان و برخی مسئولان محلی، این طرح به بهره‌برداری رسید.
علی محمودی  فرماندار شهرستان بوانات در این مراسم با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت و با  تقدیر از خدمات بنیاد مسکن بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های‌قانونی برای توسعه و محرومیت زدایی در این شهرستان تأکید کرد و اظهار داشت: بسیاری از روستاهای شهرستان بوانات قابلیت‌های توسعه و محرومیت‌زدایی دارند و می‌توان با برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت‌ها به ویژه در حوزه گردشگری روستایی به ایجاد درآمد و تأمین معیشت روستاییان همت گماشت. کریم محمدی مدیر بنیاد مسکن شهرستان بوانات نیز با ارائه گزارشی از طرح‌های‌توسعه روستایی دراین شهرستان با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: اکنون همه فعالیت‌های مرتبط با توسعه روستایی با محوریت بنیاد مسکن انجام می‌شود، برای اثربخشی طرح‌های حمایتی و خدمات‌رسانی مؤثر به محرومین روستایی، این طرح‌ها با مشارکت مردم اجرا می‌شود. 


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی