[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۹
  • دوره جدید

یازده ‌هزارمین واحد مسکونی روستایی بازسازی شده به بهره‌برداری رسید ، روزنامه شیراز نوین

روستاهای تاج‌آباد و زیرآب شهرستان زرین‌دشت همزمان با هفته دولت طعم شیرین توسعه روستایی را چشیدند؛ یازده‌هزارمین واحد مسکن روستایی بازسازی شده در روستای تاج‌آباد و طرح سنگفرش و توسعه معابر روزستای زیر آب از توابع بخش مرکزی زرین‌دشت   افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.  
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهرداد کاوه سرپرست  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرین دشت در آیین بهره‌برداری از یازده هزارمین واحد مسکن مقاوم روستایی در زرین‌دشت گفت: همزمان با هفته دولت امسال، دو  پروژه عمرانی   در روستاهای زیرآب و تاج آباد شامل مسکن روستایی و پروژه سنگ‌فرش و توسعه معابر به بهره‌برداری رسید و طعم شیرین خدمت بی‌منت را در کام روستاییان نشاند.
سرپرست  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرین‌دشت افزود: با افتتاح این واحد مسکونی در روستای تاج آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان زرین‌دشت  ار سال ۸۴تا کنون ۱۱هزار واحد مسکونی مقاوم‌سازی شده روستایی در زرین‌دشت احداث شده است. سرپرست بنیاد مسکن زرین دشت خاطرنشان کرد: طرح سنگ فرش معابر دهستان زیرآب به عنوان روستای شاخص در بخش مرکزی شهرستان زرین دشت به مساحت  یک هزار و ۳۵۰متر مربع و با اعتباری افزون بر ۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات حوادث سال ۹۸ به بهره‌برداری رسید.  وی با اشاره به اجرای موفق طرح نهضت آسفالت در این شهرستان اظهار داشت: با اختصاص یک‌هزار و  ۵۰۰تن قیر رایگان و با مشارکت دهیاری‌ها  عملیات  نهضت آسفالت با قوت در حال انجام است.کاوه بیان داشت: بهسازی صد درصدی روستاهای زرین دشت با  اعتباری افزون بر ۶۰ میلیارد ریال برگ زرینی در کارنامه دولت و فعالیت‌های‌عمرانی این شهرستان است. 
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرین‌دشت همچنین از شروع به کار ۲۷۷واحد مسکن مشارکتی  در  سه نقطه شهری این شهرستان شامل حاجی آباد، شهرپیر و دبیران در سال‌جاری خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی