[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

برگزاری اردوی تیم‌های ملی کشتی لغو شد، روزنامه شیراز نوین

صبح دیروز و به منظور بررسی برنامه‌های‌تیم‌های‌ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان جلسه‌ای فنی با مدیریت حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد.
در این جلسه که دبیر فدراسیون، محسن کاوه، محمد بنا و غلامرضا محمدی نیز حضور داشتند، در مورد برنامه‌های‌فنی تیم‌های‌ملی بزرگسالان بحث، بررسی و تبادل نظر شد.
یکی از مواردی که در این جلسه عنوان شد، موضوع برگزاری اردوهای مقطعی و هدفمند تیم‌های‌ملی بر اساس برنامه‌های‌اتحادیه جهانی کشتی بود که با توجه به تماس تلفنی رئیس فدراسیون با لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی و تأکید او بر این موضوع که در روز 10 مهرماه به صورت قطعی برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات جهانی در سال 2020 اعلام می‌گردد، مقرر شد علیرغم نظر مساعد فدراسیون نسبت به انجام اردوهای 4 روزه که قرار بود با هدف همدلی، همفکری،  ارزیابی وضعیت جسمانی، روحی و روانی کشتی گیران برگزار شود، به درخواست و با نظر سرمربیان تیم‌های‌ملی این اردوها تا اعلام نظر قطعی اتحادیه جهانی، برگزار نشود.
همچنین با توجه به در پیش بودن مسابقات گزینشی و بازی‌های‌المپیک و تأکید کادر فنی برای برگزاری اردوهای هدفمند مقرر شد پس از تصمیم گیری نهایی اتحادیه جهانی (10 مهرماه) ، بلافاصله جلسه فنی با حضور نایب رئیس فدراسیون و کادرهای فنی تشکیل شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی