[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

تاریخ کلیدی برای آینده لیونل مسی در بارسلونا، روزنامه شیراز نوین

لیونل مسی که قصد تمدید با مدیریت فعلی بارسا را ندارد، به زودی آزاد خواهد بود تا با باشگاه‌های‌خواهانش وارد مذاکره شود.
به نقل از دیاریو اسپورت، لیونل مسی در مصاحبه با وبسایت گل تأیید کرد که یک سال دیگر هم در بارسا خواهد ماند.
فوق ستاره آرژانتینی که از مدیریت بارسا بسیار ناراضی است و این موضوع را صراحتاً عنوان کرد، به شکلی جدی خواهان جدایی و تجربه یک چالش جدید بود ولی با مخالفت صریح باشگاه چاره‌ای جز کشاندن بحث به دادگاه نبود و چون تمایلی برای این جنگ و جدل قضایی نداشت، ترجیح داد یک فصل دیگر هم ماندنی شود.
مسی اما از اول ژانویه و شش ماه مانده به اتمام قراردادش، طبق قوانین فیفا آزاد است تا با منچسترسیتی و هر باشگاهی که خواهان اوست، وارد مذاکره شود. اینجا همه چیز به روند نتیجه‌گیری بارسا و شکل بازی این تیم تا ژانویه بستگی دارد. مسی که معتقد است بارسا با مدیریت فعلی هیچ پروژه‌ای برای آینده ندارد و تیمی برای فتح لیگ قهرمانان نیست، اگر به این نتیجه برسد که تیم تحت هدایت رونالد کومان نیز قدرت لازم را ندارد، احتمالاً از ژانویه مذاکراتش برای جدایی را شروع خواهد کرد و این بار مسئولان بارسا مانعی برای او نخواهند بود. 
البته مذاکرات مسی و باشگاه خواهانش زمانی رسمیت خواهد یافت که این مسئله ابتدا به اطلاع بارسا برسد هرچند باشگاه کاتالان تحت هیچ شرایطی نمی تواند مانع از شکل گرفتن این مذاکرات شود.
از سوی دیگر در ماه مارس 2021، انتخابات ریاست بارسا برگزار خواهد شد و بهار آینده بارسا رئیسی جدید در اختیار خواهد داشت.
مسی می‌تواند تا انتخاب رئیس بعدی نیز صبر کند و سپس در مورد جدایی تصمیم بگیرد. بدون تردید ماه‌های‌آینده برای بارسا و هوادارانش همچنان با نگرانی سپری خواهد شد.
تیم رونالد کومان باید به مسی ثابت کند که ارزش صبر کردن را دارد و فوق ستاره آرژانتینی بهتر است برای جدایی در ماه ژانویه اقدام نکند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی