[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۲
  • دوره جدید

ایرانی ساکن قطر عامل جنجال بعدی لیگ ایران!، روزنامه شیراز نوین

پژمان خوبیاری بازیکن ایرانی مقیم کشور قطر عضو سابق باشگاه هایی مثل ام صلال و الاهلی ممکن است باعث ایجاد جنجال جدیدی در فوتبال ایران شود. به گزارش ورزش سه،  خوبیاری که فصل گذشته و در یک اقدام عجیب از لیگ ستارگان قطر به میل خود جدا شد و به فوتبال ایران بازگشت تا در تیم قشقایی حضور پیدا کند مورد اعتراض مس کرمان واقع شده است. تیمی که به واسطه یک تفاضل گل کمتر صعود به لیگ برتر این فصل را به آلومینیوم اراک واگذار کرد.
اعتراض کرمانی‌ها به عدم دریافت آی تی سی او از طرف سازمان لیگ و صدور کارت بازی برای او است که باید دید سازمان لیگ چه ادله‌ای مقابل این اتهام تیم کرمانی دارد.
خوبیاری در دیدار رفت تیم‌های ‌مس کرمان و قشقایی که در شیراز برگزار شد با زدن یک گل و یک پاس گل ستاره تیمش در این بازی بود و باعث پیروزی سه بر یک قشقایی شد. جالب اینکه او در ادامه فصل از جمع بازیکنان قشقایی جدا شد تا دیگر در این تیم که دراواخر فصل اوضاع چندان مناسبی هم در جدول نداشت بازی نکند.
امروز مدیران مس کرمان که در تهران به سر می‌برند به سازمان لیگ خواهند رفت تا مدارک این بازیکن شیرازی الاصل مقیم قطر را بررسی کنند بازیکنی که حضورش در لیگ دسته اول ایران در حالی که خیلی از بازیکنان ایرانی آرزوی حضور در لیگ ستارگان دارند یک حرکت ضدجریان و کاملاً عجیب محسوب می‌شود. اگر تخلف تیم قشقایی به اثبات برسد ممکن است در انتها در صدرجدول تغییراتی رقم بخورد که البته در این مورد باید به آیین نامه رجوع کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی