[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

حمایت از حیوانات، نیازمند فرهنگسازی است، روزنامه شیراز نوین

کارگروه ساماندهی سگ‌های بدون صاحب شهرستان به ریاست حقیقی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شیراز تشکیل جلسه داد.
حقیقی ضمن اشاره به اهمیت و نقش کارگروه‌های‌مدیریت پسماند و کنترل و ساماندهی سگ‌های بدون صاحب، اراده و پیگیری جدی متولیان حفظ و تأمین سلامت عمومی جامعه در اجرای مصوبات و ارائه طرح‌ها و راهکارهای عملیاتی در راستای بهبود وضعیت سلامت و بهداشت محیط‌زیست شهرستان شیراز را ضروری برشمرد و بر ادغام هر دو کارگروه و تشکیل جلسات مستمر ماهیانه با حضور همه اعضا تأکید کرد.
‌معاون فرماندار ضمن تأکید بر تعامل بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد حامی حیوانات، ضرورت حرکت در مسیر آگاه بخشی و فرهنگ‌سازی حفظ محیط‌زیست و دوستی با حیوانات را یادآور شد.
عبدالرسول حقیقی در ادامه با تقدیر از عملکرد سازمان مردم نهاد ایلفا به عنوان مجموعه حامی حیوانات به ویژه در زمینه شناسنامه‌دار کردن سگ‌های‌بدون صاحب، بر توسعه فضاهای موجود نگهداری این حیوانات و نیز بررسی و شناسایی فرصت‌های‌جدید با شرایط مناسب بهداشتی توسط شهرداری‌ها در راستای ساماندهی هرچه بهتر حیوانات رها شده در سطح شهرستان شیراز بر اساس دستورالعمل‌های وزارت کشور تأکید کرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شیراز در پایان بر نظارت دقیق مدیریت پسماند شهرداری شیراز بر نحوه ساماندهی سگ‌های بدون صاحب و جلوگیری از جمع‌آوری سگ‌های پلاک‌دار تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی