[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

انصاری‌فرد: ارزش پیراهن آ.اک مثل خانواده‌ام است، روزنامه شیراز نوین

مهاجم ایرانی آ.اک یونان عنوان کرد: نیاز به زمان دارم تا خود را با فضای جدید تطبیق دهم.
کریم انصاری فرد، مهاجم تازه وارد آ.اک یونان با سایت «گازتا» یونان مصاحبه کرد و از وضعیت خودش در روزهای اول پیوستنش به این تیم صحبت کرد. مصاحبه انصاری فرد با این رسانه یونانی به شرح زیر است:
روزهای اول حضورت در آ.اک چگونه می‌گذرد؟
تیم و همبازی‌هایم استقبال گرمی از من کردند،  از این استقبال تشکر می‌کنم. تجربه حضورم در یونان باعث شده تا با بسیاری از بازیکنان آشنا باشم. وقتی به آ.اک آمدم با آنها تماس داشتم هرچند آنها بازیکن تیم رقیب بودند. به نظرم شروع خوبی با آ.اک داشتم. طبیعی است که من نیاز به زمان دارم تا خودم را با فضای جدید هماهنگ کنم. می‌توانم خودم را در سریع‌ترین زمان ممکن وفق دهم. می‌خواهم در سریع‌ترین زمان ممکن با تیم هماهنگ شوم تا به تیم کمک کنم. تا الان همه چیز در اینجا عالی است.
شما پیراهن شماره 11 آ.اک را انتخاب کردید که پیش از این بر تن آروچو بود که در میان هواداران محبوبیت زیادی  داشت. آیا این به شما انگیزه مصاعف می‌دهد؟
بدون شک من از بهترین گلزنان تاریخ باشگاه آ.اک اطلاع دارم و آنهایی که شماره 11 را برتن کردند را می‌شناسم. من آروچو را می‌شناسم او بازیکن خوبی بود. شماره پیراهن اهمیت زیادی ندارد و مهم‌ترین چیز عملکرد شماست. بازیکن باید برای تیمش مفید باشد. امیدوارم بتوانم مسئولیت شماره 11 آ.اک را به خوبی اعمال کنم. با تمام وجودم برای شادی باشگاه و هواداران تلاش می‌کنم و امیدوارم مستحق پوشیدن شماره 11 باشم.
شما با آ.اک قراردادی 3 ساله امضا کردید. این بدان معناست که شما در استادیوم جدید آ.اک وارد خواهید شد، آیا برای این فضا خودتان را آماده کردید؟
من برای حضور در استادیوم جدید کاملاً آماده هستم. ما این فضا را با مردم آ.اک در میان گذاشتیم. بازی در ورزشگاه خانگی برای ما و هواداران آ.اک خیلی خوب است. من هم مثل تمام بازیکنان آ.اک خودم را آماده کردم تا در این فضای جدید بهترین عملکرد را داشته‌باشم.
برای هواداران آ.اک چه پیامی دارید؟
از شور و شوق آنها به این پیراهن اطلاع دارم. تمام تلاشم را می‌کنم تا در تمام بازی‌ها برنده شویم و گل‌های‌زیادی را به ثمر برسانم. به هواداران آ.اک قول می‌دهم که از  پیراهن این تیم مانند خانواده‌ام مراقبت می‌کنم. این پیراهن برای من به اندازه خانواده‌ام مهم است. در هر بازی تمام تلاش خود را می‌کنم تا هواداران آ.اک شاد و سربلند باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی