[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۰
  • دوره جدید

مالک قشقایی: مسائل گذشته را دوباره برجسته نکنید، روزنامه شیراز نوین

مالک باشگاه قشقایی شیراز گفت: درباره بازیکنی که صدور آی تی سی او در هاله‌ای از ابهام است، توضیحات لازم را در کمیته انضباطی ارائه کرده است.  
روح‌الله نجف‌پور درباره اینکه گفته می‌شود یکی از بازیکنان تیم فوتبال قشقایی شیراز، بدون صدور آی تی سی در هفته‌های‌ابتدایی لیگ دسته اول فوتبال به میدان رفته است، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: این پرونده حدود 10 ماه پیش بررسی شد و ما در کمیته انضباطی در این باره پاسخ دادیم. این بازیکن پیش از اینکه به قشقایی بیاید، یک سال به دلیل مصدومیت بازی نمی‌کرد و پس از چند بازی به خاطر آسیب‌دیدگی از جمع ما جدا شد.
وی در مورد وضعیت آی تی سی خوبیاری اظهار داشت: او تسویه‌حساب، رضایتنامه و فسخ قرارداد با باشگاه قبلی خود را آورد و ما او را به‌عنوان بازیکن آزاد جذب کردیم. سازمان لیگ، آی تی سی او را خواست که ما در این زمینه اقدام کردیم
مالک باشگاه قشقایی شیراز در واکنش به بیانیه باشگاه مس کرمان درباره دیدار دو تیم که تغییر در نتیجه آن به صعود مس به لیگ برتر منجر خواهد شد، تصریح کرد: ما علاوه بر مس کرمان، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک را هم شکست دادیم. زیبایی فوتبال به این است که نتیجه در زمین رقم بخورد و این روش‌ها نباید فوتبال را به سمتی ببرد که جذابیتش را از دست بدهد. درست نیست مسئله‌ای را که به یک سال پیش مربوط می‌شود و درباره آن جواب دادیم، دوباره برجسته کنند.
نجف‌پور با اشاره به هدف تیم قشقایی در فصل آینده لیگ یک خاطرنشان کرد: از سال 92 که کارمان را آغاز کردیم، گفتیم سال 1400 باید در لیگ برتر باشیم. هفت سال است که چنین حرفی می‌زنیم و امسال باید به این هدف برسیم. پیش از ورود به مسابقات، برنامه خاصی داریم که در نوع خودش جدید خواهد بود

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی