[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

مردم نباید قربانی اختلاف بین دستگاه‌های اجرایی شوند، روزنامه شیراز نوین

جلسه شورای اسلامی شهر صدرا با حضور نمایندگان اداره آبفا و پلیس راهور شهر صدرا در خصوص اجرای طرح فاضلاب فاز 2 تشکیل و موانع و مشکلات اجرای این پروژه مطرح و بررسی شد. به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری صدرا، مهندس صادقی در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از حضور مسئولان و کارشناسان، هدف از تشکیل این جلسه را بررسی و پیگیری اقدامات صورت گرفته در خصوص اجرای طرح فاضلاب فاز ۲ بیان کرد و اظهار داشت: امروز بزرگترین خدمت به مردم شهر صدرا رفع مشکل فاضلاب است. وی با تأکید بر سرعت بخشیدن به اجرای این پروژه افزود: اجرا نشدن طرح فاضلاب سلامت و زندگی مردم را به مخاطره انداخته است و همه ارگان‌ها و نهادهای دولتی باید در اجرای این طرح همکاری لازم را داشته باشند.
وی پس از مطرح شدن موانع و مشکلات بر سر راه این پروژه از سوی مسئولان پلیس راهور و اداره آبفا عنوان کرد: شورای اسلامی شهر صدرا به عنوان نماینده مردم هیچگونه عذر و بهانه‌ای در این خصوص نمی‌پذیرد به صورت جدی این مشکلات را پیگیری خواهد کرد؛ مردم نباید قربانی اختلاف بین دستگاه‌های اجرایی شوند.
وی ضمن اشاره به کمک ۵ میلیارد تومانی شهرداری به اداره آبفا گفت: همانگونه که شهرداری و شرکت عمران صدرا علی‌رغم حجم بسیار زیادی از مشکلات مالی و کمبود بودجه برای اجرای این پروژه کمک کرده‌اند، همه ارگان‌ها و نهادهای دولتی باید با تعامل و همکاری زمینه تسریع در اجرای این طرح را فراهم کنند.
درپایان این جلسه مقرر گردید که شرکت آبفا با اخذ مجوز‌های‌مربوطه  و با همکاری پلیس راهور، روند اجرایی این پروژه را  بدون تعطیلی کارگاه عملیاتی تسریع بخشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی