[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

بارش باران برای آخر هفته فارس پیش‌بینی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- رئیس اداره پیش‌بینی و صدور پیش آگاهی‌های جوی و اقلیمی اداره کل هواشناسی استان فارس گفت: از بعد از ظهر چهارشنبه نوزدهم تا جمعه ۲۱ شهریورماه جاری در سطح استان شاهد ناپایداری‌هایی به شکل رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهیم بود.
فرید اسماعیل‌زاده، سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به ورود سامانه جدید به فارس، در تمام نقاط استان رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی را خواهیم داشت.
وی ادامه داد: بر این اساس، در روز چهارشنبه کل استان (مناطق شرقی با شدت کمتر) و در روزهای پنجشنبه و جمعه جنوب و بخش‌هایی از شمال استان تحت‌تأثیر این سامانه بارشی قرار خواهند گرفت.
اسماعیل‌زاده اظهار داشت: به دلیل رخداد بارش‌های رگباری، احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و جاده‌ها، سیلابی شدن موقت مسیل‌ها و رودخانه‌ها و برخورد آذرخش وجود دارد.
رئیس اداره پیش‌بینی و صدور پیش آگاهی‌های جوی و اقلیمی اداره کل هواشناسی استان فارس، به شهروندان توصیه کرد که از آمد و شد در حاشیه رودخانه‌ها یا مسیل‌ها خودداری کرده و تمهیدات لازم برای کاهش خسارت‌های احتمالی به محصولات کشاورزی نیز اندیشیده شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی