[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

میزبان جشنواره ملی کتابخوانی شدیم، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای شهرستان مرودشت از برگزاری جشنواره ملی کتابخوانی و طراحی پوستر فتح خون توسط این دانشکده به مناسبت ماه محرم و صفر و همچنین گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و بزرگداشت یاد و خاطره سید شهیدان اهل قلم شهید مرتضی آوینی  خبرداد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس، دکتر امیری اظهار داشت: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند در بخش طراحی پوستر با مزمون از کتاب فتح خونین شهید آوینی تا 26 مهرماه 99 نسبت به ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند. وی بیان کرد: کتابخوانی فتح خونین شهید آوینی نیز از دیگر بخش‌های‌این جشنواره است و شرکت کنندگان می‌توانند با مطالعه این کتاب در روز 26 مهرماه 99 از ساعت 10 الی 14 به صورت آنلاین و مجازی به سوالات پاسخ دهند.
امیری با قدردانی از معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای به جهت همکاری در برگزاری جشنواره ملی کتاب‌خوانی و طراحی پوستر فتح خون از تمام دانشجویان، اساتید و کارکنان خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه‌ای سراسر کشور برای شرکت در این جشنواره فرهنگی دعوت کرد.
رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای شهرستان مرودشت گفت: اختتامیه جشنواره نیز 30 مهرماه 99 از طریق وبینار آنلاین با حضور مسئولان استانی و کشوری دانشگاه فنی و حرفه‌ای  برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی