[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس یکی از برنامه‌های شاخص بزرگداشت چهل‌سالگی دفاع مقدس را تجلیل از ۱۲۰ هزار رزمنده فارس اعلام کرد.
سرهنگ پاسدار سعید کوشکی‌جهرمی در جلسه ویدئوکنفرانسی با فرمانداران و فرماندهان نواحی سپاه استان فارس، یادآور شد: اجرای برنامه‌های مورد نظر در راستای بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس از ابتدای امسال آغاز شده است و تا پایان سال ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس فارس، کوشکی با بیان اینکه برنامه‌های متنوعی برای پاسداشت دلاور مردی و رشادت‌های رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس پیش‌بینی و بخشی از آنها اجرایی شده است، گفت: برخی از برنامه‌ها در هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار می‌شود که تجلیل از خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و پیشکسوتان یکی از آنهاست. وی با قدردانی از اقدامات انجام شده توسط برخی از فرمانداران شهرستان‌های استان فارس در بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس، گفت: باید ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان‌ها به ریاست فرمانداران و به دبیری فرماندهان نواحی سپاه هر شهرستان تشکیل شده و برنامه‌ریزی مشخصی برای این موضوع انجام شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس گفت: در دوران دفاع مقدس بیش از ۲۷۰ هزار رزمنده از فارس به جبهه‌ها اعزام شدند؛ این نشان‌دهنده حضور گسترده و نقش تأثیرگذار فارس در آن دوران است. وی با بیان اینکه شناسایی و تجلیل از رزمندگان دوران دفاع مقدس در هر شهرستان، برعهده فرمانداران و فرماندهان سپاه بوده است، گفت: تاکنون این اقدام انجام نشده است.
کوشکی همچنین رونمایی از کتب حوزه دفاع مقدس، تکمیل و افتتاح یادمان‌های شهدا و دفاع مقدس، افتتاح پروژه‌های‌مختلف، دیدار با خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، تهیه و تولید و انتشار محتواهای مرتبط با دفاع مقدس در فضای مجازی، تبلیغات محیطی مناسب و انجام اقدامات فرهنگی را از برنامه‌های بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس دانست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی