[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

با دارچین از شر مورچه‌ها خلاص شوید!، روزنامه شیراز نوین

الودکتر- شاید فکر کنید دارچین فقط برای پخت و پز استفاده می‌شود، اما اگر این مقاله را بخوانید متوجه خواهید شد که شما به راحتی می‌توانید با دارچین از شر مورچه‌ها خلاص شوید!
مورچه‌ها موجوداتی هستند که اگر به داخل محیط زندگی ما راه یابند کلافه‌مان می‌کنند. اما برای اینکه از شر مورچه‌ها خلاص شوید باید حواستان باشد از چه موادی استفاده می‌کنید. یکی از مواد مورد استفاده برای از بین بردن مورچه‌ها مواد شیمیایی هستند که این مواد برای سلامتی انسان‌ها نیز خطر دارد. در این مواقع بهتر است از مواد طبیعی و بدون خطر استفاده کنیم. دارچین یکی از این مواد است، شاید برایتان عجیب باشد اما شما می‌توانیدبا دارچین از شر مورچه‌ها خلاص شوید!
شاید دارچین مورچه‌ها را از بین نبرد، اما می‌تواند مسیر مورچه‌ها را تغییر دهد و به ناچار به دنبال راه دیگری بگردند و دیگر در مکانی که دارچین هست تجمع نکنند. روش‌های زیادی به این شکل وجود دارد، اما با امتحان کردنشان پی می‌برید هیچ کدام به اندازه دارچین مؤثر نیستند.
ساده‌ترین روش استفاده از دارچین این است که مقداری دارچین برداشته و در جایی که مورچه‌ها وارد خانه می‌شوند بپاشید. بوی دارچین به قدری قوی است که مسیر مورچه‌ها را به کلی مختل می‌کند و دیگر در آن مسیر حرکت نمی‌کنند.
روش دیگر، کشیدن خط مرزی با دارچین است. می‌توانید با دارچین در مسیر مورچه‌ها خط مرزی بلندی بکشید که دیگر نتوانند از روی آن عبور کنند. این کار را با استفاده از گوش‌پاک‌کن انجام دهید. آن را به دارچین آغشته کرده و خط مرزی را بکشید.
از روغن ضروری دارچین استفاده کنید. روغن دارچین تأثیر قوی‌تری نسبت به پودر دارچین دارد. برای استفاده از آن یک عدد گوش‌پاک‌کن را آغشته به روغن کنید و در جاهایی که مورچه جمع می‌شود بمالید.
یکی دیگر از روش‌هایی که تمیزتر از روش‌های قبلی است استفاده از چوب دارچین است. چوب‌ها در جاهایی که مورچه‌ها وارد می شوند قرار دهید.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی