[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

عضویت در کمیته خدمات درمانی فراموش نشود، روزنامه شیراز نوین

سرناظر کمیته نظارت بر اماکن ورزشی هیئت پزشکی ورزشی فارس گفت: ورزشکاران برای دریافت خدمات درمانی، عضویت در کمیته خدمات درمانی را فراموش نکنند.
به گزارش روابط عمومی هیئت پزشکی ورزشی فارس محمد رضا اوجی با اشاره به اینکه کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی از سال‌های گذشته فعالیت خود را آغاز کرده، گفت: سرناظران این کمیته در هیئت‌های‌استانی وظیفه نظارت بر باشگاه‌ها رابرعهده دارند. 
وی افزود: از زمان شیوع ویروس کرونا فعالیت این کرونا دوچندان شده و همکاران این کمیته در سراسر کشور به صورت تمام وقت بر رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی نظارت دارند. 
سرناظر کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی هیئت پزشکی ورزشی فارس ادامه داد: در استان فارس  پیگیری و نظارت بر باشگاه‌های ورزشی و اجرای مصوبات ابلاغی فدراسیون در خصوص پروتکل‌های‌بهداشتی و همچنین اجرایی نمودن دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد کرونای استان در خصوص فعالیت‌های‌ ورزشی‌درسطح استان به صورت جد پیگیری می‌شود. 
محمدرضا اوجی ادامه داد: با توجه به ابلاغ ستاد کرونا استان فارس و تعیین وضعیت شهرستان‌ها از نظر شیوع کرونا و تعطیلی باشگاه‌ها، نظارت در خصوص این مهم بصورت مستمر صورت گرفته شده و بیش از سیصد باشگاه نیز تا کنون مورد بازرسی با حضور ناظرین و حدود پانصد باشگاه نیز بصورت نامحسوس مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفته‌اند. 
او همچنین گفت: با توجه به نظارت دقیق ناظرین بر سلامت استان تذکرات شفاهی بصورت حضوری در خصوص رعایت پروتکل‌ها بهداشتی از نظر ضد‌عفونی کردن مکان و تجهیزات و همچنین الزام به رعایت فاصله گذاری به مدیران باشگاه‌ها داده شده و تمامی شکایت‌های  مردمی نیز به جد از سوی هیئت پیگیری می‌شود.
سرناظر کمیته نظارت بر اماکن ورزشی هیئت پزشکی ورزشی فارس در پایان تأکید کرد که ورزشکاران و خانواده‌هایی که نسبت به رعایت نشدن پروتکل‌های‌بهداشتی در اماکن ورزشی شکایت دارند، می‌توانند از طریق سامانه فدراسیون پزشکی ورزشی به آدرس ifsm.ir اقدام به ثبت شکایت کنند و  یا کتباً به دفتر هیئت پزشکی استان واقع در بولوار هفت‌تنان مراجعه و یا شکایت خود را ارسال نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی