[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

اعضای بدن پلیس جوان نجات بخش جان بیماران نیازمند شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده یگان ویژه پلیس فارس اعلام کرد: 
اعضای بدن پلیس جوان 
 نجات بخش جان بیماران نیازمند شد

فرمانده یگان ویژه استان گفت: اعضای بدن مأمور وظیفه‌شناس یگان ویژه که بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده وی به بیماران نیازمند اهدا شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «میر جلال موسوی» در تشریح این خبر اظهار کرد: استواریکم «سید احمد رضا حسینی» از کارکنان ولایت‌مدار یگان ویژه استان فارس در بازگشت از محل خدمت در اثر تصادف دچار ضربه مغزی و در نتیجه به کما می‌رود.
وی ادامه داد: این مأمور فداکار، بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما علی‌رغم تلاش تیم پزشکی متأسفانه بر اثر شدت جراحت وارده دچار مرگ مغزی می‌شود.
فرمانده یگان ویژه استان فارس گفت: پس از اعلام مرگ مغزی، تیم پزشکی با خانواده وی در خصوص اهدا عضو وارد مذاکره شدند که خانواده مرحوم استواریکم «سید احمد رضا حسینی» ایثارگونه رضایت دادند تا اعضای بدن وی به سایر بیماران نیازمند اهدا شود و به آنان جان دوباره‌ای ببخشد. سرهنگ موسوی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی همیشه به دنبال تأمین امنیت مردم است، تصریح کرد: ما به عنوان مدافعان امنیت جامعه تا پای جان از حریم مردم دفاع خواهیم کرد، حتی پس از جان دادن در این راه مقدس با اهدای عضو که یکی از فرهنگ‌هایی است که در بین کارکنان رواج پیدا کرده  باز هم به دنبال جان بخشیدن به افراد نیازمند کشور هستیم. گفتنی است، از این مأمور وظیفه‌شناس یک پسر 4 ساله به یادگار مانده است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی