[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

تقدیر استاندار فارس از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس - ، روزنامه شیراز نوین

استاندارفارس در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان فارس، اقدام اهانت‌آمیز نشریه فرانسوی را محکوم کرد.
دکتر عنایت‌الله رحیمی گفت: اقدام خبیثانه نشریه فرانسوی در اهانت به ساحت مقدس رسول خدا(ص) را محکوم می‌کنیم، این اقدام نزد همه مسلمانان، انسان‌های‌منصف، اهل فرهنگ، هنر، اندیشه و رسانه محکوم است.
وی در بخش دیگری از سخنانش سلامتی دانش‌آموزان را اولویت اصلی دانست و در خصوص گسترش عفاف و حجاب نیز بر ضرورت انجام کار عمیق و اقناعی تأکید کرد.
استاندارفارس با اعلام این که بیشترین میزان اعتبارات عمرانی و تسهیلات در سفرهای معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به استان‌ها، نصیب فارس شده است، افزود: برای طرح آبرسانی به شهرهای ارسنجان و سعادت شهر مبلغ 122 میلیارد ریال، کمک به احداث موزه دفاع مقدس در شیراز 100 میلیارد ریال، ساخت بیمارستان آموزشی جهرم 130 میلیارد ریال، تکمیل سالن ورزشی شش هزار نفری شیراز 87.5 میلیارد ریال و تکمیل پروژه استخر استهبان و زمین چمن ورزشی خشت 50 میلیارد ریال تصویب و تخصیص داده شده است. دکتر رحیمی افزود: طرح‌های‌تأمین تجهیزات آموزشی عشایر مانند خرید کانکس برای کپرزدایی  به مبلغ 15 میلیارد ریال، خرید 10 دستگاه تانکر برای آبرسانی سیار به عشایر 20 میلیارد ریال، ساخت دانشکده بهداشت 20 میلیارد ریال، تصفیه خانه آب فیروزآباد 25 میلیارد ریال، تکمیل ورزشگاه تابناک شهرستان لامرد 10میلیارد ریال و احداث راه‌های‌روستایی آباده و سرچهان و بوانات 50 میلیون ریال در دست پیگیری برای ابلاغ و تخصیص است. نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: به منظور احداث، تکمیل و تجهیز رده‌های‌نظامی استان نیز مبلغ 60 میلیارد ریال تخصیص یافته و احداث بیمارستان 124 تخت خوابی لامرد و تجهیز ایستگاه‌های‌صدا و سیما 40میلیارد ریال تخصیص داده شده است.
دکتر رحیمی همچنین از تخصیص 100 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت‌های‌شهرستان مهر و لامرد خبر داد و گفت: پنج هزار میلیارد ریال نیز برای آزادراه شیراز- اصفهان مصوب شده و تخصیص یافته است.
لازم به ذکر است، در این جلسه که دکتر نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس و خانم مژگان‌یزدان‌پناهی رئیس گروه اجتماعی این سازمان نیز حضور داشتند، استاندار فارس از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس به دلیل پیگیری ابلاغ و تخصیص تعهدات سفر دکتر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان فارس تشکر کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی