[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

سرپرست گروه فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

طی ابلاغی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان بیژن احمد‌پور به عنوان سرپرست گروه فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس منصوب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، طی مراسمی که چهارشنبه ۱۹ شهریورماه در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، بیژن احمدپور به عنوان سرپرست گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی با حکم مدیر کل منصوب و معرفی شد و از خدمات خداکرم کریمی مسئول پیشین این واحد با اهداء لوح سپاس قدردانی شد. در ابلاغ مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، بیژن احمدپور آمده است: با عنایت به مراتب تعهد و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ ۱۹شهریور ماه ۹۹ به عنوان سرپرست گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی این اداره‌کل تعیین می‌گردید انتظار دارم ضمن هماهنگی کامل با اینجانب و بهره‌مندی از اخلاص و تلاش در انجام وظایف و مأموریت‌های‌محوله در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان و توسعه فضاهای ورزشی اقدامات مؤثری صورت پذیرد امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر عجل الله در اجرای منویات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید موفق و پیروز باشید.
گفتنی است در سوابق اجرایی بیژن احمدپور مسئولیت اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان و همچنین مدیر امور باشگاه‌های‌اداره کل ورزش و جوانان دیده می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی