[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

زرقان فارس میزبان پیکارهای پرش با اسب جنوب کشور شد، روزنامه شیراز نوین

پیکارهای پرش با اسب جنوب کشور به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به میزبانی شهرستان زرقان از توابع استان فارس  برگزار می‌شود.
 مدیرباشگاه سوارکاری کوه بهشت شهرستان زرقان چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این پیکارها روزهای ۲۷ و ۲۸ شهریورماه  ۹۹در پیست سوارکاری کوی بهشت واقع در منطقه دودج زرقان برگزار می‌شود.
علیرضا محمدی ادامه داد: در این رقابت‌ها سوارکاران استان‌های‌بوشهر، کرمان، یزد، فارس و اصفهان حضور دارند و زیر نظر فدراسیون سوارکاری و رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی با هم پیکار می‌کنند.
وی اضافه کرد: این نخستین مسابقات سوارکاری جنوب کشور است که پس از شیوع بیماری کرونا انجام می‌شود از این رو تمهیدات لازم برای رعایت اصول بهداشتی در نظر گرفته شده و سوارکاران باید گواهی عدم ابتلا به کرونا به همراه داشته باشند.
محمدی افزود: سوارکاران شرکت کننده هم در بخش بانوان و هم دربخش آقایان در چهار رده سنی، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با هم رقابت می‌کنند.
مدیر باشگاه سوار کاری کوه بهشت گفت:  شرکت شیراز چیلیک تولید کننده بشکه‌های‌فلزی حامی مالی این مسابقات است و از اینکه در این شرایط اقتصادی حاضر شدند سوارکاران را حمایت کنند جای تقدیر دارد زیرا جوایز خوبی در نظر گرفته‌اند.
مرکز شهرستان نوپای زرقان حدود ۲۰ کیلومتری شمال شیراز است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی