[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

معاون شهرداری شیراز: امسال یک میلیون و ۸۰۰ هزار مترمربع آسفالت در شیراز اجرا شد، روزنامه شیراز نوین

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز اعلام کرد که بعد از سال‌ها، ترمیم و بهسازی و بازسازی آسفالت معابر در شیراز عملیاتی شده است، از انجام یک میلیون و ۸۰۰‌هزار مترمربع آسفالت طی ۱۶ هفته گذشته خبر داد. اسماعیل صالحی در حاشیه بازدید خبرنگاران از روند اجرای آسفالت معابر شیراز، گفت: بهسازی و نوسازی و مرمت آسفالت معابر مختلف اصلی و فرعی و حتی کوچه‌ها در مناطق یازده‌گانه، یکی از بیشترین تقاضاهای شهروندان بوده است.
معاون شهردار شیراز با بیان اینکه، اجرای این حجم از آسفالت در چنین فاصله زمانی، تجربه‌ کم سابقه‌ای برای شهرداری شیراز محسوب می‌شود، گفت: در اجرای پروژه آسفالت معابر، مهم‌ترین بحث، کیفیت کار بوده است. او با بیان اینکه هر هفته گزارش عملکرد آسفالت معابر، با استفاده از روش‌های مختلف اطلاع‌رسانی، به شهروندان گزارش شده است، گفت: با افزایش نظارت و بهره‌گیری از نظرات شهروندان و شهرداران مناطق یازده‌گانه، اجرای این میزان عملیات آسفالت معابر ممکن شده است.
صالحی با اشاره به پیگیری دستور شهردار و حمایت‌های‌اعضای شورای اسلامی شهر در موضوع بهبود آسفالت معابر تأثیرگذار بوده است، گفت: امسال عملیات آسفالت معابر شهر به‌طور پیوسته از اوایل خردادماه آغاز و تاکنون آسفالت معابر متعددی در مناطق مختلف شهر با اولویت معابر و میدان‌های اصلی و پس ‌از آن معابر فرعی انجام ‌شده است.
معاون فنی وعمرانی شهرداری شیراز با اشاره به نظارت کیفی مستمر حین انجام کار در کنار میزان قابل توجه آسفالت خاطرنشان کرد: براساس برنامه پیش‌بینی شده، تا اوایل مهرماه بالغ بر ۲ میلیون مترمربع از معابر در شیراز آسفالت خواهد شد.
وی با بیان اینکه با هدف پرهیز از دوباره‌کاری، هماهنگی‌های اداری با دستگاه‌های خدمات‌رسان شامل آبفا، برق، گاز و مخابرات انجام شده است، ادامه داد: در بسیاری از معابر منتظر پاسخ استعلام ارسالی به دستگاه‌های خدمات‌رسان هستیم تا کار را عملیاتی کنیم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای هر مترمربع آسفالت بیش از ۶۰ هزار تومان هزینه دارد، اجرای پروژه آسفالت را از پرهزینه‌ترین خدمات شهری برشمرد که دارای محدودیت‌های مختلفی به لحاظ زمان، مکان و شیوه اجرا است.
صالحی در عین حال تأکید کرد که شهرداری طرح بهسازی آسفالت خیابان‌های شیراز را تا پایان امسال در برنامه دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی