[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

ناظم الشریعه: برزیل به ما پیشنهاد دیدار تدارکاتی داد، روزنامه شیراز نوین

 سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، تغییر زمان جام ملت‌های آسیا را تصمیم خوبی برای باشگاه‌ها می‌داند که زمان بیشتری تا شروع لیگ برتر داشته باشند.
محمد ناظم‌الشریعه درباره تعویق یک ماهه مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا اظهار داشت: بر اساس تاریخ جدید برنامه‌ریزی می‌کنیم و برنامه‌ای سه ماهه داریم. این تغییر زمان، تأثیر زیادی ندارد و فقط می‌توانیم به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که لیگ به خوبی آغاز شود. تعویق مسابقات برای باشگاه‌ها خوب شد که زمان بیشتری می‌خواستند.
وی درخصوص دیدارهای تدارکاتی احتمالی شاگردانش عنوان کرد: این موضوع را پیگیری می‌‌کنیم، اما شرایط بسیار سخت شده است. پیشنهادهایی داریم اما نمی‌توانیم به این کشورها برویم. باید برنامه‌ریزی داشته‌باشیم، خوب تمرین کنیم و بازی دوستانه انجام دهیم. اگر بازی تدارکاتی خوب داشته‌باشیم که شرایط بسیار خوب می‌شود. برای دیدار دوستانه زمان هم مشخص کردیم، اما برگزاری آن مشخص نیست.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه روز یکشنبه برنامه خودش تا جام ملت‌های آسیا را به رئیس کمیته فوتسال ارائه می‌کند، به تسنیم گفت: پرهیزکار به صورت جدی تلاش می‌کند و چند بازی را هماهنگ کرده است، اما منتظر پاسخ چند کشور هستیم و چند تیم هم منتظر پاسخ ما هستند. بازی‌های تدارکاتی به شرایط لیگ برتر هم بستگی دارد. اگر در این یک هفته برنامه بازی‌های تدارکاتی را ببندیم، شرایط در آینده بهتر می‌شود؛ البته اگر کرونا به ما اجازه دهد.
ناظم‌الشریعه با اشاره به پیشنهاد صدرنشین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتسال جهان به ایران گفت: برزیل به ما پیشنهاد دیدار تدارکاتی داده، اما ستاد مبارزه با کرونا به ما اجازه نمی‌دهد به این کشور سفر کنیم. برزیل دومین کشور آلوده جهان است. به‌جز برزیل گزینه‌های دیگری از جمله بازی با یکی از تیم‌های خوب جهان را داریم که پرهیزکار آن را پیگیری می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: خیلی تعجب کردم کویت که به دلیل کرونا به تورنمنت کیش نیامد، میزبان جام ملت‌های آسیا شد. این اتفاقات خیلی عجیب است و ما هم شرایط سختی داریم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درخصوص تعیین روز اول آبان برای آغاز لیگ برتر فوتسال در فصل 1400-1399
 اظهار داشت: دوست داشتم این زمان زودتر باشد، اما شرایط باید برای باشگاه‌های فراهم باشد و آنها در این شرایط زمان بیشتری دارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی