[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

مدیر کل بنیاد مسکن فارس: پایان دادن به محرومیت‌ها اراده جهادی می‌خواهد، روزنامه شیراز نوین

مهندس عطا الله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس در سفر به شهرستان  بوانات در آیین بهره‌برداری نمادین از یک واحد مسکن مدد جویی شرکت کرد و اظهار داشت: فرصت‌های‌توسعه روستایی و محرومیت‌زدایی عرصه‌ای برای خدمت به مردم است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهندس زمانی در این آیین که با حضور جمعی از مسئولان شهرستان بوانات انجام گرفت، بر عزم و اراده جهادی برای پایان دادن به محرومیت‌ها و گرفتن سهم عادلانه و برابر از توسعه برای روستاها و مناطق محروم با نهضت خدمت‌رسانی تأکید کرد. مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس از پروژه آسفالت روستای امام‌زاده بزم و اکبری دراین شهرستان بازدید کرد و گفت: طرح‌های‌توسعه معابر و بهسازی محیط روستاها در شرایط کنونی که دولت و بنیاد با مسایل منابع مالی روبرو هستند از جمله تأثیرگذارترین طرح‌های‌توسعه روستایی است که طعم خدمت را در کام روستاییان و مردم می‌نشاند، ساکنان این مناطق می‌دانند که به رغم مشکلات تأمین منابع، دولت و بنیاد مسکن همچنان بر انجام خدمت بی‌منت برای مردم تأکید می‌کنند و از هیچ کوششی دراین عرصه دریغ نمی‌ورزند.
مهندس زمانی همچنین در جلسه بررسی عملکرد بنیاد مسکن در این شهرستان گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه داد و گفت: کمک به احداث مسکن در مناطق روستایی، کمک به خانوارهای دارای عضو معلول در این مناطق برای تأمین مسکن و سرپناه و کمک به خانوارهای تحت‌پوشش نهادهای امدادی برای تأمین مسکن  از اقدامات دولت و بنیاد مسکن است. بنیاد مسکن استان فارس در یکسال گذشته برای 4 هزار و 309 واحد مسکن روستایی تسهیلاتی به میزان  166میلیارد و 400 میلیون ریال اختصاص داده است. وی ادامه داد: برای کمک به ساخت واحدهای مسکونی خانواده‌های‌دارای 2 عضومعلول نیز در استان فارس 43‌میلیارد و 289 میلیون ریال اختصاص یافت و از این محل 513 واحد مسکونی ساخته شده است. همچنین بنیاد مسکن در ساخت 320 واحد مسکونی ویژه مدد‌جویان نیز مشارکت کرد و 12 میلیارد و 140‌میلیون ریال به احداث این واحد‌ها اختصاص داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی