[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

پاداش پایان خدمت بازنشسته‌های فرهنگی پرداخت شد ، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش فارس از پرداخت پاداش پایان خدمت بیش از 2هزار و ششصد بازنشسته فرهنگی و مرخصی ذخیره آن‌ها به‌صورت یکجا و بااعتباری بالغ‌بر 330 میلیارد تومان خبر داد.  به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، مهندس محسن کلاری در جمع اعضای کمیته ساماندهی اسناد مالی اداره کل با اشاره به اینکه در سال‌های قبل شاهد بودیم پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته در چند بخش تقسیم‌بندی و پرداخت می‌شد، گفت: امسال برای اولین بار پاداش پایان خدمت و مرخصی ذخیره به‌صورت یکجا ودرکمترین زمان ممکن  یعنی دو ساعت پس از وصول از تهران پرداخت شد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش فارس ضمن قدردانی از صبوری فرهنگیان بازنشسته سال 98 گفت: قشر بازنشسته فرهنگیان بسیار نجیبانه این موضوع را تحمل کردند چرا که می‌دانند که تأمین اعتبار و  پرداخت این پاداش به‌صورت یکجا  آن‌هم در شرایط مالی کنونی دولت کار چندان راحتی نبود.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش فارس گفت: مفتخریم که استان فارس جز اولین استان‌هایی است که وجوه را واریز کرده و خوشحالیم که با هماهنگی همکارانمان این قدم و وظیفه به‌خوبی انجام شد.
کلاری با اشاره به اینکه هیچ سالی وجوه پاداش بازنشستگان در حساب نگه‌داری نمی‌شود، گفت: هزینه کرد این وجوه نیز هیچ‌جایی قابل‌مصرف نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی