[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

اهالی رسانه و اصناف فارس اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی را محکوم کردند، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- فعالان رسانه‌، اصناف و بازاریان استان فارس در بیانیه‌های جداگانه‌، توهین به ساخت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) از سوی نشریه فرانسوی را محکوم کردند.
اتاق اصناف مرکز استان فارس شنبه با صدور بیانیه‌ای اقدام نشریه هتاک فرانسوی در توهین به مقدسات دینی و پیامبر گرامی را محکوم کرد.
در این بیانیه آمده است: اقدام شنیع یک نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) نشان‌دهنده وحشی‌گری نوین فرهنگی غرب و شکست سیاست‌های غرب در تمامی عرصه‌ها بر علیه اسلام ناب محمدی در جهان است. در ادامه این بیانیه گفته شده است که حرکت رذیلانه و ضد انسانی و ضد اخلاقی اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام و کتاب مقدس و آسمانی قرآن عظیم توسط نشریه‌ای فرانسوی، فضای منفوری را ایجاد کرد و هر صاحب دردی را برآن می‌دارد تا به روشنگری پرداخته و این اقدامات اهانت‌آمیز و رذیلانه را سم‌زدایی و محکوم کند. فعالان رسانه‌ای استان فارس نیز در بیانیه‌ای اقدام موهن نشریه فرانسوی شارلی ابدو در توهین به مقدسات مسلمانان جهان و پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند. در این بیانیه آمده است: دستگاه رسانه‌ای استکبار به بهانه آزادی بیان و قلم، آن هم به گونه‌ای کاملاً گزینشی و جهت دار به اشکال گوناگون به پدیده اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی دامن می‌زنند که این امر ناشی از ترس نفوذ و گسترش آموزه‌های دین صلح و رحمت یعنی اسلام بوده که آشکارا در تعارض با منافع نامشروع نظام سلطه در جهان است و چون دست اندرکاران این‌گونه رسانه‌ها توان رویارویی صحیح با منطق استوار دین مبین اسلام را ندارند اقدام به انجام حرکات ناشایستی از این دست می‌زنند.  در ادامه این بیانیه نوشته شده است که پر واضح است که اینگونه حرکات از سر ضعف و انفعال است و قطعاً عاقبت خوبی نیز برای عاملان آن به دنبال نخواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی