[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

نقش روحانیت در تبیین و ترویج برنامه‌های‌راهبردی دیده شود، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز معتقد است برای حل مسائل و مشکلات مردم، نیاز به تعامل و همکاری همه دستگاه‌های‌اجرایی است.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، آیت الله دژکام که روز شنبه مورخ ۲۲/06/۱۳۹۹ در جمع مدیران و معاونان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس سخن می‌گفت، تصریح کرد: مشکلات اقتصادی امروز کشور ما نشان می‌دهد که از جهات مختلف، آمار و ارقام با توقعات مردم هماهنگ نیست. وی با بیان اینکه برای رسیدن به اهداف مدنظر، می‌بایست از ظرفیت نهادهای مختلف استفاده بهینه‌ای کنیم، تأکید کرد: از مدیران دستگاه‌های‌اجرایی استان این انتظار وجود دارد تا سهم استان را در سهم ملی افزایش دهند تا بتوانیم در توسعه و عمران استان فارس موفق‌تر عمل کنیم. امام جمعه شیراز در عین حال خاطرنشان ساخت: افزایش سهم به معنی این است که تخصیص و توزیع اعتبارات عادلانه بشود، به هیچ وجه دوست نداریم سهم استانی دیگر در تخصیص و توزیع اعتبارات تضییع بشود، اما ذکر این نکته ضروری است که اگر تلاش نشود، قطعاً استان‌های‌دیگر سهم استان فارس را می‌برند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس نیز در ابتدای جلسه با ارائه گزارشی در حوزه‌های‌بودجه، اقتصادی و برنامه‌ریزی، آمار، فنی و اجرایی، منابع انسانی، آموزش و پژوهش و همچنین موضوعات مرتبط با سفر دکتر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان فارس پرداخت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی