[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

شمار تلفات کرونایی‌ها به ۸۸۳ نفر رسید ، روزنامه شیراز نوین

  محمد شبیری- گروه خبر 
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از جان باختن هفت نفر در استان فارس بر اثر ابتلا به کروناویروس طی شبانه‌روز گذشته خبر داد. دکتر «عبدالرسول همتی» گفت: متأسفانه هفت نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست دادند که با این موارد جدید، در حال حاضر آمار جانباختگان کرونا ویروس در فارس، از ابتدای شیوع تاکنون به ۸۸۳ نفر رسیده است.
او اظهار کرد: در استان فارس از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون، بیش از ۲۶۷ هزار نمونه آزمایشگاهی از افراد بیمار و علامت‌دار تهیه شده که از این تعداد، ۴۶ هزار و ۸۹۷ مورد مثبت شناسایی شده است.
این مقام مسئول در دانشگاه همچنین آمار بهبودیافتگان بیمارستانی و ایزوله خانگی استان را از ابتدا تاکنون، ۴۳ هزار و ۶۷۲ نفر اعلام کرد. دکتر همتی ادامه داد: هم اکنون ۶۷۷ بیمار مشکوک و علامت دار کووید۱۹ در بیمارستان‌ها بستری هستند که از این تعداد، ۸۷ بیمار به دلیل وخامت وضعیت جسمی در بخش مراقبت‌های‌ویژه بیمارستان‌های‌سطح استان بستری هستند. معاون بهداشت دانشگاه اظهار امیدواری کرد: با رعایت دستورالعمل‌های‌بهداشتی، تمام مردم کماکان مانند روزها و ماه‌های‌گذشته کمک کنند تا بتوانیم در کنترل این بیماری موفقیت بیشتری داشته‌باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی