[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۳
  • دوره جدید

پروازهای فرودگاه لارستان به دوحه دوباره برقرار شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان گفت: پروازهای مسیر دوحه-لار و بالعکس از طریق شرکت هواپیمایی ایرباس ۳۲۰ ایران و پس از حدود ۶ ماه تعطیلی دوباره برقرار شد. امین الله صولتی روز شنبه  در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با اعلام رسمی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از ۲۷ شهریور ماه امسال (۹۹) برقراری پرواز  مسیر دوحه- لار دوحه دوباره از این فرودگاه مسجل شده است.
وی با بیان اینکه پرواز این مسیر روزهای پنجشنبه هر هفته از ۲۷ شهریور ماه جاری برقرار است، ساعت رفت پرواز لار- دوحه را ۷و ۴۵ دقیقه و ساعت برگشت از دوحه به لار را نیز ۱۱و ۴۵ دقیقه به وقت ایران ذکر کرد. صولتی بیان کرد: هم اینک نیز فروش برای رزرو این پرواز آغاز شده و تمام مسافران  پس از انجام مراحل مربوط به رعایت موارد بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا می توانند از این مسیر پروازی بهره‌مند شوند. در تاریخ ۶ شهریور امسال نیز پروازهای مسیر دبی-لار- دبی از طریق شرکت هواپیمایی فلای دبی که از بیش از یک ماه تعطیل شده بود، دوباره برقرار شد.
مدیرکل فرودگاه بین‌المللی لارستان ادامه داد: هم اینک در طول هفته ۵ پرواز داخلی درمسیر تهران و۱۰پرواز خارجی  به مقصد دبی از این فرودگاه انجام می شود.
وی بیان کرد:‌ پیگیری‌های‌لازم  برای برقراری مجدد پروازهای مسیر کویت، شارجه و عمان که پیش ازکرونا از این فرودگاه برقرار بود نیز درحال انجام است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی