[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

رویکرد هنرمندانه در استمرار برنامه‌های عزای حسینی ، روزنامه شیراز نوین

فرج‌زاده از حضور گروه‌های سرود در مجتمع‌های‌مسکونی و نقاط پرجمعیت شهری صدرا و استمرار ویژه برنامه‌های‌سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در دهه دوم ماه محرم خبر داد. به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری صدرا باتوجه به شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری تجمعات مردمی؛ بزرگداشت مراسم‌های‌مختلف مطابق با شرایط جامعه برنامه‌ریزی و در حال اجراست. فرج زاده رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری صدرا اظهار داشت: در شرایط قبل از این بیماری، برنامه‌ها به شیوه‌های‌مرسوم و متمرکز برگزار می‌گردید و شهروندان نیز در این اجتماعات حاضر می شدند؛ اما باتوجه به وضعیت خطرناک شیوع ویروس کرونا در اجتماعات مردمی، تلاش نموده‌ایم تا با حضور در بین مردم، برنامه‌های‌فرهنگی و هنری را به درب منازل مردم برسانیم. رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری صدرا با اشاره به فرصت‌های ایجاد شده در کنار شیوع این ویروس منحوس گفت: در شرایط فعلی، امکانی فراهم شده تا بتوانیم با حضور در مجتمع‌های‌مسکونی پرجمعیت، ما به سراغ مردم رفته امکانات فرهنگی شهرداری را در اختیار آنان قرار دهیم.
فرج زاده با بیان استمرار ویژه برنامه‌های‌فرهنگی با رویکرد هنری به مناسبت ایام عزای اهل بیت(علیهم السلام) بیان داشت: با هماهنگی قبلی با هیئت مدیره برخی از مجتمع‌های‌مسکونی، گروه‌های ‌سرود در برخی از مجتمع‌های‌مسکونی پرجمعیت حاضر و ضمن فضاسازی و ایجاد شرایط مناسب مطابق با دستورالعمل‌های‌بهداشتی، به اجرای برنامه می پردازند. مردم نیز از طریق حضور در بالکن‌های‌مشرف یا با حضور خود در محوطه از برنامه‌ها استفاده می‌نمایند.
وی خاطرنشان ساخت: اجرای برنامه در مجتمع 400 واحدی باران در فاز 1، مجتمع 992 واحدی غدیر و مجتمع 750 واحدی شهید گلبیدی در فاز2 و برخی نقاط عمومی شهر نظیر میدان گلها(فلکه سنگی) در همین راستا انجام شده است. 
وی از تولید کلیپ به مناسبت هفته دفاع مقدس و ایام عزای حسینی در روزهای آینده خبر داد.
لازم به ذکر است کلیپ‌های‌تهیه شده از برنامه‌ها به تفکیک مجتمع، در سایت، صفحه مجازی و کانالهای شهرداری صدرا منتشر خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی