[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

برگزاری لیگ کشتی در گروی اجرای ۷ دستورالعمل، روزنامه شیراز نوین

نحوه برگزاری رقابت‌های‌لیگ برتر کشتی (آزاد و فرنگی) مطابق با دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا، از سوی وزارت بهداشت به وزارت ورزش ابلاغ شد.
در هفت بند دستورات لازم به منظور برگزاری رقابت‌های‌لیگ کشتی (آزاد و فرنگی) به صورت متمرکز طی ۲ هفته در استان تهران با رعایت کامل دستورالعمل‌های‌بهداشتی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به وزارت ورزش ابلاغ شد.
در این نامه که از سوی رئیسی،  معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ارجاع شده و در اختیار ایسنا قرار گرفته، آمده است که با توجه به درخواست رئیس فدراسیون کشتی مبنی بر بررسی وضعیت برگزاری مسابقات لیگ برتر کشتی (آزاد و فرنگی) جهت برگزاری این لیگ در صورت رعایت هفت بند ذیل مانعی وجود ندارد.
۱- قبل از حضور ورزشکاران در سالن، به منظور تمرین و مسابقه تست پی سی آر انجام و در صورت منفی بودن اجازه شرکت خواهند داشت.
۲- برگزاری تمرین و مسابقه بدون حضور تماشاچی مجاز است.
۳- در طول برگزاری و انجام تمرینات، قرنطینه کامل همه افراد درگیر اعم از ورزشکار و غیر ورزشکار حداقل به مدت شش روز اعمال می‌شود.
۴- اعمال نظارت بر قرنطینه بر عهده فدراسیون کشتی و باشگاه‌ها است و نظارت عالی با همکاری دانشگاه‌های‌علوم پزشکی مستقر در تهران صورت می‌گیرد.
۵- در صورت ارائه تمرینات و مسابقات بیش از شش روز و ضرورت برگشت و مراجعه به خانواده خود، در صورت اعزام برای تمرین و مسابقه تست پی سی آر با نتیجه منفی و قرنطینه الزامی است.
۶- همه موارد فوق شامل تمامی افراد از جمله داوران، مربیان، سرپرستان و نیروهای خدماتی است که در اردوی تمرینات و زمان مسابقات در سالن‌های‌برگزاری مسابقه حضور خواهند داشت.
۷- برگزاری تمرینات و مسابقات به صورت متمرکز در استان تهران خواهد بود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی