[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

نخستین دوره مسابقه دوچرخه‌سواری در راستای تکریم از زنده یاد بهمن گلبارنژاد برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

دبیر هیئت دوچرخه‌سواری فارس گفت: در راستای تکریم جایگاه ورزشکار زنده یاد بهمن گلبارنژاد و بزرگداشت هفته دفاع مقدس، نخستین دوره مسابقه دوچرخه‌سواری به یاد و خاطره این جانباز سرافراز برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از روابط عمومی هیئت دوچرخه‌سواری فارس، احمدرضا بابلی با اعلام این خبر و با تأکید بر اینکه این مسابقه با رعایت کامل تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد، افزود: این مسابقه به صورت انفرادی برگزار می‌شود. او با بیان اینکه این مسابقه در گروه آقایان در دو رده سنی آزاد و زیر ١٨ سال برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: در گروه بانوان نیز در رده سنی آزاد برگزار خواهد شد .
به گفته دبیر هیئت دوچرخه‌سواری فارس، مسیر مسابقه برای آقایان به طول ٤٠٠٠ متر و بانوان ۳۰۰۰ هزار متر پیش‌‌بینی شده است.
بابلی اعلام کرد که به نفرات برتر این مسابقه تندیس، لوح و مدال قهرمانی اهدا خواهد شد. رحیمی، رئیس هیئت دوچرخه‌سواری شهرستان شیراز نیز داشتن رضایت‌نامه محضری معتبر برای شرکت کنندگان زیر ۱۸ سال را الزامی دانست و گفت: همراه داشتن معرفی نامه کتبی از هیئت متبوع یا اداره ورزش و جوانان شهرستان، همراه داشتن کارت ملی و بیمه ورزشی معتبر و همراه داشتن دوچرخه استاندارد کورسی و لوازم ایمنی شامل کلاه دستکش و پوشش مناسب نیز الزامی است.
او با بیان اینکه هزینه ایاب و ذهاب، تغذیه و اسکان به عهده ورزشکاران است، ادامه داد: این مسابقه در شهر جدید صدرا انتهای بلوار حافظ ، بزرگراه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.
رحیمی، ساعت حضور همه ورزشکاران را ٨ صبح جمعه ٢٨ شهریورماه اعلام و‌عنوان کرد: شروع مسابقه آقایان ساعت ٨:٣٠ صبح و مسابقه بانوان پس از اتمام مسابقه آقایان، برنامه‌ریزی شده است.
او از فراهم شدن امکان ثبت‌نام مجازی در این مسابقه هم خبر داد و گفت: متقاضیان می‌توانند با ارسال مدارک به شماره همراه ۰۹۱۷۳۰۰۲۷۳۸ در فضای مجازی نسبت به ثبت‌نام در این مسابقه اقدام کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی