[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

به تیمی می‌روم که آرامش داشته‌باشم، روزنامه شیراز نوین

هافبک پارس جنوبی در لیگ نوزدهم می‌گوید که خودخواهی فدراسیون فوتبال روی سقوط این تیم تأثیرگذار بوده است.
شهرام گودرزی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره دلایل سقوط پارس جنوبی جم به لیگ دسته اول بیان کرد: ما در طول فصل مشکلات متعددی را تجربه کردیم. اگر دقت کنید از اول فصل حدود 90 درصد بازیکنان تغییر کردند و این مسئله باعث شد با یک تیم جدید راهی بازی‌های‌لیگ برتر شویم. از سوی دیگر در بحث مدیریت و کادرفنی نیز تغییرات متعددی داشتیم و به همه اینها مشکلات مالی را نیز باید اضافه کنید. با این حال تغییرات بسیار تأثیر داشت تا تیم روند خوب را در پیش نگیرد.
وی ادامه داد: من واقعاً از آقای افاضلی گله‌مند هستم. او زحمات زیادی برای پارس جنوبی کشید و واقعاً وقت می‌گذاشت اما در بدترین زمان ممکن تیم را رها کرد و به تیمی رفت که رقیب ما در کورس سقوط بود. واقعاً از او توقع نداشتم تا چنین کاری را انجام بدهد.
هافبک پیشین پارس جنوبی همچنین گفت:‌ سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هم روی سقوط ما تأثیر داشتند. جدا از اینکه باید 3 امتیاز دیدار با استقلال را به ما می‌دادند و این حق را از ما گرفتند، آنها در بدترین زمان ممکن دیدار با استقلال را در برنامه‌مان گنجاندند و باعث شدند هم دیدار با استقلال را از دست بدهیم و هم مقابل شاهین بوشهر بازی خوبی انجام ندهیم. فکر می‌کنم خودخواهی فدراسیون روی این موضوع تأثیرگذار بود. متأسفانه کمبود بازیکن هم به ما فشار زیادی آورد. به خاطر بحث مدیریتی که در اواسط فصل داشتیم خیلی راحت بسیاری از بچه‌ها قراردادشان را یک طرفه فسخ کردند و جدا شدند و بسیاری از هواداران می‌دانند چه اتفاقاتی در نیم فصل برای ما رخ داد.
گودرزی درباره تلاش‌هایی که برای حفظ پارس جنوبی شد، تأکید کرد: من فکر می‌کنم با همه موضوعات و مشکلات همه اعضای تیم تا روز آخر تلاش خودرا انجام دادند. آقای پورموسوی هم خیلی زحمت کشید و ریسک کرد که در آن مقطع هدایت تیم را برعهده گرفت. او اما زمان کافی نداشت. آقای رضاییان هم تلاش زیادی کرد اما دیگر دیر شده بود و در نهایت به اینجا منجر شد که نتوانیم تیم را در لیگ برتر نگه داریم.
وی گفت: من واقعاً امیدوارم پارس جنوبی به عنوان تنها سرمایه مردم جم حفظ شود و با تلاش دوباره این تیم به لیگ برتر برگردد. مردم شریف جم این تیم را دوست دارند و واقعاً حیف است پارس رو به نابودی برود.
گودرزی درباره آینده خودش تأکید کرد: من طی دو سه فصل گذشته در پارس جنوبی خیلی اذیت شدم. مشکلات زیادی داشتیم و دوست دارم جایی باشم که دیگر مشکلات را تجربه نکنم. پیشنهادهایی دارم که طی 10 روز آینده انشاالله یک تصمیم خوب خواهم گرفت. دوست دارم جایی باشم که با آرامش فوتبالم را بازی کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی