[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

مهلت ثبت‌نام و دریافت تسهیلات باشگاه‌داران و مربیان متضرر از کرونا تمدید شد، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس از تمدید مهلت دریافت تسهیلات و حمایت از مؤسسان، مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا تا پایان شهریور‌ماه جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری واطلاع‌رسانی اداره کل ورزش وجوانان فارس، عباس حاجی‌زاده با اعلام این خبر افزود: حمایت از مؤسسان، مربیان ومدیران باشگاه‌های ورزشی در سطح استان فارس با توجه به متضرر شدن باشگاه‌های ورزشی بعلت شیوع بیماری کرونا در دستور کار این اداره کل قرار دارد.
حاجی‌زاده عنوان کرد: با پیگیری‌های‌انجام شده و انعقاد قرار داد فی مابین اداره کل ورزش وجوانان استان فارس و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران طرح خرید اعتباری واقساطی کالا بانک مهر ایران جهت مؤسسان، مربیان ومدیران باشگاه‌ها با اعطای تسهیلات حد اکثر ۲۰۰ میلیون ریال بصورت اقساطی در بازه‌های‌زمانی ۶،۹،و۱۲ ماهه با بهره ۴‌درصد از پذیرندگان مذکور کالا وخدمات بر اساس طرح با توجه به دستوالعمل پرداخت خواهد شد.
حاجی‌زاده با بیان تمدید مهلت ثبت‌نام مربیان و مدیران ومؤسسان باشگاه‌های ورزشی جهت دریافت تسهیلات وزارت ورزش و جوانان افزود: تاکنون 484 باشگاه ورزشی با ثبت‌نام در پورتال وزارت ورزش و جوانان سامانه کارا اقدام نمودند که 192باشگاه تاکنون تسهیلات مجموعاً به مبلغ 20 میلیارد و 580 میلیون ریال دریافت کرده‌اند.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: طبق روال گذشته باشگاه‌هایی که کارکنان خود را تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دادند می‌توانند با مراجعه به سایت وزارت ورزش به نشانی www.msy.gov.ir/club و ثبت‌نام در سامانه کارا به ازای هر فرد تا سقف ۱۶ میلیون تومان با سود ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماهه تسهیلات دریافت کنند.
حاجی‌زاده با اشاره به طرح اعطای وام به شاغلان و مربیان فاقد بیمه تأمین اجتماعی نیز گفت: پرسنل باشگاه ورزشی فاقد بیمه تأمین اجتماعی نیز می‌توانند با مراجعه به پورتال وزارت ورزش و ثبت‌نام در سامانه کارا از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی