[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

بازرسی منجر به صحت امور می‌شود، روزنامه شیراز نوین

آیین تکریم و معارفه سرپرست شهرداری منطقه چهار و سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری شیراز با حضور مهندس فرج‌زاده قائم مقام شهردار شیراز، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری برگزار شد.
قائم مقام شهردار شیراز در این آیین گفت: مهم‌ترین وظیفه مدیرکل جدید بازرسی نظارت بر حسن انجام امور با درایت و دقت و ارتباط با سایر نهادهای نظارتی خارج از شهرداری است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، آرش فرج زاده اضافه کرد: سختگیری‌ها و پرس‌وجوهای مجموعه بازرسی و اعمال نظر آنها در اقدامات حوزه‌های‌مختلف شهرداری مایه خوشحالی است و منجر به صحت امور می‌شود و همه حوزه‌های‌شهرداری باید با بازرسی همکاری داشته‌باشند. وی با اشاره به سوابق سرپرست جدید اداره کل بازرسی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: مهندس سروی مورد پذیرش و وثوق نیروهای مجموعه شهرداری است، می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در مجموعه بازرسی داشته‌باشد. قائم مقام شهردار شیراز افزود: جانشین‌پروری یکی از مهم‌ترین امور در شهرداری است و انتخاب سرپرست شهرداری منطقه چهار شیراز که پیش از این در سمت‌هایی همچون معاون فنی و شهرسازی شهرداری منطقه یک و چهار فعالیت داشته، نشان از این امر مهم دارد. فرج‌زاده ضمن تقدیر از محمدفاضل صارمی مدیرکل پیشین بازرسی که به بازنشستگی نائل شده، گفت: خدمات و فعالیت‌های‌ وی در حوزه‌های‌مختلف همچون درآمد، شهرداری منطقه هشت و ۱۰ و اداره کل بازرسی قابل‌تقدیر است. وی خطاب به سرپرست شهرداری منطقه چهار شیراز تأکید کرد: تحرک در حوزه‌های‌عمرانی و اجرایی، تعریف پروژه‌های‌جدید کوچک مقیاس و زودبازده، زیباسازی سطح منطقه به ویژه اطراف تقاطعات و ... از مهم‌ترین اقدامات سرپرست جدید شهرداری این منطقه باشد. لیلا دودمان عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در شهرداری منطقه چهار نیز در آیین تکریم و معارفه سرپرست شهرداری منطقه چهار و سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری گفت: مدیران شهری باید حافظ منافع شهر و مردم باشند. 
محمدتقی تذروی عضو شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این آیین ضمن اشاره به لزوم دقت نظر در انتصاب‌های‌شهرداری به ویژه در سال آخر فعالیت دوره پنجم شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز گفت: ضروری است جابه‌جایی‌ها به گونه‌ای باشد که مدیران و رؤسای سازمان‌ها بتوانند طبق رویکردهای مجموعه مدیریت شهری برنامه‌ریزی و اقدام کنند.
 اصغر سروی مدیرکل جدید بازرسی شهرداری شیراز و شهردار پیشین منطقه چهار نیز در این آیین گفت: با توجه به تجربیاتم در سمت‌های‌مختلف در شهرداری مناطق۶، چهار و هفت تلاش دارم تا با توجه به سلامت اداری و طبق قوانین و مقررات  راهگشای امور همکارانم و مجموعه شهرداری باشم. 
مهندس سروی خاطرنشان کرد: با توجه به اطلاع رسانی به روز و آنلاین روابط عمومی‌ها در بسترهای مختلف ارتباطی، شهروندان و سایر مدیران برای اطلاع از کم و کیف خدمت رسانی شهرداری می‌توانند به پایگاه‌های‌اطلاع رسانی این نهاد مراجعه کنند. عبدالصالح رستم‌زاده سرپرست جدید شهرداری منطقه ۴ شیراز نیز در این آیین اعلام کرد: در شرایط کنونی اعتماد به جوانان در عرصه‌های‌مدیریتی تفکری جدید و قابل احترام است که به نوبه خود از شهردار شیراز به دلیل این اعتماد سپاسگزاری می‌کنم. براساس این گزارش مهندس اسکندرپور شهردار شیراز طی حکمی «عبدالصالح رستم‌زاده» را به سمت سرپرست شهرداری منطقه ۴ شیراز و «اصغر سروی» را به سمت سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری شیراز منصوب کرد. مهندس سروی پیش از این شهردار منطقه چهار و ۶ شیراز و معاون فنی و شهرسازی منطقه هفت بوده است. مهندس رستم‌زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران و فرزند شهید است و پیش از این معاون فنی و شهرسازی شهرداری منطقه یک و چهار و رئیس فنی شهرداری منطقه یک شیراز بوده است.
پیش از این «محمدفاضل صارمی‌زاده» مدیرکل بازرسی شهرداری شیراز بود که پس از سال‌ها خدمت در عرصه‌های‌مختلف مدیریت شهری؛ بازنشسته شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی