[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

نقشه اخبار سلامت استان فارس رونمایی شد، روزنامه شیراز نوین

در نشست صبح دیروز هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از نقشه اخبار سلامت استان فارس در سایت دانشگاه رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در این نشست رئیس دانشگاه با تقدیر از مدیریت روابط عمومی و آمار فناوری اطلاعات دانشگاه در ایجاد نقشه سلامت و دسترسی سریع‌تر مردم به اخبار و اطلاعات سلامت استان، بر اهمیت آگاهی مردم از اخبار و مطالب آموزشی سلامت تأکید کرد.
دکتر «مهرزاد لطفی» با تأکید بر اهمیت انتشار اخبار واحدهای محیطی دانشگاه افزود: لازم است رؤسای واحدهای تحت‌پوشش دانشگاه با دقت اخبار زیر مجموعه را رصد کرده و بر بارگزاری منظم و به روز اخبار سلامت زیرمجموعه خود در نقشه اخبار سلامت نظارت کنند. او همچنین برای پیشبرد اهداف دانشگاه و ارتقای سطح سلامت مردم استان، از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه خواست تا با پایش روزانه نقشه اخبارسلامت استان در سایت دانشگاه، در صورت نیاز برای ارتقای آن راهکارهایی ارایه دهند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ایجاد نقشه سلامت استان در سایت دانشگاه باعث می‌شود که اخبار مهم سلامت هر شهرستان به طور جداگانه بارگذاری شود و علاقه‌مندان نیز می‌توانند با سهولت به اخبار شهرستان دسترسی پیدا کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی