[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

بازدید سر زده از مدارس در کوران کرونا ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیراز نوین به نقل از ایسنا، جانشین استاندار در ستاد مدیریت کرونای استان فارس با اشاره به بازدید سرزده انجام شده از چند مدرسه در شهرستان شیراز، وضعیت رعایت پروتکل‌ها و اقدامات انجام شده در این مراکز آموزشی را خوب ارزیابی کرد.
عبدالرضا قاسم‌پور گفت: چند مدرسه در نقاط مختلف مرکزی و حاشیه‌ای شیراز بازدید شد و شاهد انجام پیش‌بینی‌های بهداشتی لازم از سوی اولیای مدارس بودیم و این مدیریت، برنامه‌ریزی و نظارت دقیق آموزش و پرورش فارس را گواهی می‌کند.
قاسم‌پور گفت: بر اساس تصمیم شورای مدرسه بعضی از مدارس کاملاً مجازی و تحت شبکه شاد کار را دنبال می‌کردند و امیدواریم با رفع مشکلات باقیمانده سامانه شاد، امکان استفاده بهتر و مطلوب‌تر از این ظرفیت فراهم شود. به گزارش ایسنا به نقل از آموزش و پرورش فارس، قاسم‌پور معلمان را اثرگذارترین قشر جامعه معرفی و خاطرنشان کرد: بنا به توصیه آموزش و پرورش معلمان و مربیان باید حین آموزش مجازی، فرهنگ‌سازی برای رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی را نیز مد نظر قرار دهند. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس افزود: بازخورد نظر‌سنجی و پرسش و پاسخی که با والدین حاضر در مدارس داشتیم هم مثبت بود و همه افراد از اقدامات و کارکرد آموزش و پرورش رضایت داشتند. قاسم‌پور دلیل بازگشایی زودهنگام مدارس، ۲ هفته قبل از مهر، را ایجاد فرصتی برای مرور دروس سال گذشته، به دلیل تعطیلی زودهنگام مدارس در سال تحصیلی قبل و آمادگی بیشتر برای دروس جدید، دانست. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی