[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

پاسخگویی مرکز ۱۱۰ به یک میلیون و دویست هزار تماس مردمی ، روزنامه شیراز نوین

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان با تشریح اقدامات و عملکرد این معاونت، گفت: در 5 ماهه نخست سال جاری، یک میلیون و 291هزار و 527 تماس توسط شهروندان با مرکز فوریت‌های‌پلیسی 110 در سطح استان برقرار شده است. 
سرهنگ «محمد عبادی‌نژاد» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در 5 ماهه نخست سال جاری، یک میلیون و 291 هزار و 527 تماس توسط شهروندان با مرکز فوریت‌های‌پلیسی 110 در سطح استان برقرار شده که از این تعداد، 92 درصد قابل رسیدگی و 8 درصد غیر قابل رسیدگی بوده است.
وی افزود: از این تعداد تماس، 40 درصد عملیاتی و توسط مأموران انتظامی به آن‌ها رسیدگی شده است و 60 درصد نیز شهروندان به صورت تلفنی راهنمایی و ارشاد گردیده‌اند. معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان فارس تصریح کرد: آموزش کاربران مرکز تجمیع 110، برگزاری چندین مرحله کمیسیون فوریت‌های‌پلیسی110 به منظور ارتقاء عملکرد مرکز فوریت‌های‌پلیسی و برگزاری کمیسیون‌های‌بررسی تخلفات 110 باعث رضایتمندی نسبی شهروندان از این مرکز در 5 ماهه اول سال جاری شده است. سرهنگ عبادی‌نژاد از شهروندان خواست تنها در موارد فوریتی و ضروری با تلفن 110 تماس حاصل و از اشغال خطوط برای موارد غیرفوریتی و یا غیرمرتبط خودداری کنند. این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود به عملکرد یگان تکاوری در سطح استان فارس اشاره کرد و گفت: یگان تکاوری استان فارس به عنوان یک نیروی عملیاتی و به منظور برخورد با جرائم، توانسته است با رشادت نیروهای مخلص و تلاشگر اقدامات اثر گذاری را انجام دهد. وی افزود: با تلاش کارکنان یگان تکاوری طی 5 ماهه نخست سال جاری، 272‌کیلو و 580 گرم انواع مواد مخدر کشف و در این خصوص 22 متهم دستگیر شدند. معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: همچنین در این مدت، مأموران یگان تکاوری موفق شدند مقادیر زیادی کالای قاچاق با ارزشی بالغ بر 7 میلیارد ریال کشف و 132 متهم را دستگیر و به مراجع قضائی معرفی کنند. سرهنگ عبادی نژاد در پایان تصریح کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های‌استان حضور فعال دارد و در راه مبارزه با جرائم از جمله مواد مخدر و کالای قاچاق از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی