[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

دانیال داوری و انگیزه بالا بعد از پیروزی مقابل آرمینیا، روزنامه شیراز نوین

دانیال داوری دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران نقش مهمی در پیروزی باشگاه جدیدش روت وایس اسن بر آرمینا بیله فلد در جام حذفی آلمان بازی کرد. دانیال داوری دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران روز دوشنبه با پیراهن تیم آلمانی دسته چهارم روت وایس اسن در مرحله اول جام حذفی آلمان به مصاف آرمینیا بیله فلد که تیم سابق او است رفت و با درخشش داوری این بازی با پیروزی 1-0 اسن به پایان رسید. دانیال داوری سابقه حضور در تیم ملی ایران را دارد و در جام جهانی 2014 هم با تیم ملی حضور داشته. داوری در گفت‌وگویی با رسانه‌های‌آلمانی درباره شرایط خود صحبت کرد. 
بازی با تیم سابقش آرمینیا بیله فلد در جام حذفی: جام حذفی رقابت خیلی خاصی است چون همه بازی‌ها حکم همه یا هیچ را دارد. اینکه من با تیم سابقم بازی می‌کردم هم تنش و حساسیت را برایم بالا برده بود. خاطرات از آرمینیا بیله فلد: من از دوران حضور در آرمینیا و صعود به لیگ دسته بالاتر با این تیم که چهار سال پیش اتفاق افتاد خاطرات خیلی خوبی دارم. آنها حالا چند دسته بالاتر از ما هستند و ما در این بازی می‌خواستیم با پیروزی بر آنها همه را غافلگیر کنیم.
تفاوت بین آرمینیای صعود کرده به بوندس لیگا و روت وایس اسن دسته چهارمی: در اینکه بین یک تیم دسته چهارمی و یک تیم بوندس لیگایی تفاوت زیادی وجود دارد که شکی نیست. اما مسابقات جام حذفی هرگز آسان نبوده حتی وقتی تفاوت‌های زیادی بین دو تیم وجود دارد. ما خودمان قبلاً این را تجربه کرده‌ایم. 
نظر داوری درباره باشگاه جدیدش روت وایس اسن: نظر من خیلی مثبت است. روت وایس اسن باشگاه بزرگی است که فرصت‌های زیادی در آن وجود دارد. من که چند هفته است به این تیم آمده‌ام متوجه شده‌ام که اینجا عطش زیادی برای موفقیت وجود دارد. ما شرایط عالی و یک فضای حرفه‌ای داریم و مربیان مان درجه یک هستند. حالا همه چیز به عهده بازیکنان است.
موفقیت در صعود به دسته سوم: همه می‌خواهند تیم به دسته سوم صعود کند. این در مورد من هم صادق است. 
انگیزه بالاتر بعد از پیروزی در جام حذفی: شکی نیست که پیروزی انگیزه را بسیار بالا خواهد برد. هر تیمی موفق شود یک تیم بوندس لیگایی را ببرد کلی انگیزه می‌گیرد. البته ما هنوز راه درازی در پیش داریم ولی برای رسیدن به هدف‌مان از جان و دل مایه خواهیم گذاشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی