[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

کمالی بالاخره از ارژن رفت، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: تیم فوتسال لبنیات ارژن شیراز یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های‌لیگ‌برتر فوتسال به شمار می‌رود. آنها از زمانی که در اواسط دهه هشتاد به لیگ برتر رسیدند، تنها دو فصل را در لیگ یک سپری کردند و در سایر فصول پای ثابت بالاترین سطح از مسابقات بودند. با این حال همواره این تیم با مشکلات عدیده و بعضاً عجیبی دست و پنجه نرم می‌کرده و مسائل حاشیه‌ای این تیم، گاهی اوقات دستمایه تأسف و حتی خنده اهالی فوتسال شده است.
حالا در آستانه پنجمین حضور متوالی این تیم در لیگ برتر، سرمربی با سابقه آنها نغمه جدایی سر داده تا ارژن بحرانی‌تر از هر فصل دیگری، به لیگ وارد شود.
حمیدرضا کمالی در گفت و گویی با پایگاه خبری فوتسال، خطاب به هواداران ارژن گفته است: هواداران دوست‌داشتنی ارژن با اینکه وقت خداحافظی از شما و تیم ارژن فرا رسیده اما خاطراتی که در طول سال‌های‌گذشته در ذهنم نقش بسته و سختی‌ها و مشکلاتی که در کنار هم برای موفقیت ارژن پشت سرگذاشتیم تا همیشه با بنده باقی خواهد ماند. فکر نمی‌کنم فرد دیگری می‌توانست با نامهربانی‌ها و مشکلاتی که در حق تیم ارژن شد به‌راحتی کنار بیاید.
او ادامه داد: چاره‌ای جز خداحافظی و جدایی از جمع ارژنی‌ها ندارم و جا دارد از افراد مانند کریمی مالک تیم ارژن، کوروش امامی‌فر، سعید خبازیان، مصطفی تمدن و امید ابراری نیا که همیشه کمک حال بنده و تیم ارژن بودند و برای سربلندی و موفقیت ارژن تلاش کردند تشکر کنم. امیدوارم فوتسالیست‌های ارژن شیراز با قدرت به حیات خود در رقابت‌های‌پیش رو ادامه دهند و باعث شادی هواداران شوند.
ارژنی‌ها که هنوز تکلیف حضورشان در لیگ برتر فوتسال مشخص نیست با جدایی بازیکنان مؤثر فصل گذشته خود نظیر مصطفی فخری و محمد بیضایی نژاد، هنوز موفق به جذب بازیکنان با کیفیتی نشدند تا کار دشواری برای رقابت با رقیبان تا بن دندان مسلح خود داشته‌باشند.
کمالی در فصل‌های‌گذشته نیز چندین بار حرف از جدایی زده بود و در ادامه ماندگار شده بود اما این بار دیگر بنظر  می‌رسد قضیه جدی است و ارژن باید به فکر جذب یک مربی جدید باشد.
لیگ برتر فوتسال مردان باشگاه‌های کشور با حضور ۱۴ تیم در دو گروه هفت تیمی برگزار می‌شود که تنها نماینده فارس در این مسابقات در گروه دوم با تیم‌های‌مس سونگون، سن‌ایچ ساوه، فرش آرای مشهد، حفاری خوزستان، هایپر شاهین شهر و فودکا تهران همگروه است.
این رقابت‌ها قرار است از ۳۰ آبان‌ماه بصورت متمرکز برگزار شود و ارژن شیراز در هفته نخست به مصاف فرش آرا مشهد خواهد رفت.
همچنین سید محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص کیفیت لیگ برتر با توجه به حضور تیم‌های مدعی، اظهار داشت: طبیعی است که هرچقدر تعداد تیم‌های قوی‌تر در لیگ بیشتر باشد، لیگ نیز پراستعدادتر، باکیفیت‌تر و جذاب‌تر می‌شود. تیم ملی هم با بالا رفتن کیفیت لیگ تقویت شده و بازیکنان بهتری به تیم تزریق می‌شود.
وی در مورد نحوه برگزاری لیگ برتر با توجه به شرایط کرونایی، تصریح کرد: به طور قطع سازمان لیگ در حال حاضر بهترین شیوه برگزاری را در نظر گرفته است و با وجود اینکه می‌خواستند لیگ را به صورت مجتمع برگزار کنند اما این اجازه داده نشد. البته با این تعداد بازی، هزینه تیم‌ها کمتر می‌شود و این موضوع برای باشگاه‌ها خوب است.
سرمربی تیم ملی فوتسال درباره رصد رقابت‌های لیگ برتر به همراه کادرفنی، گفت: به طور حتم برنامه‌های ویژه‌ای برای رصد مسابقات و بازیکنان داریم چرا که امسال تیم ملی شرایط خاصی داشته و با توجه به اینکه تیم ملی باید در جام‌جهانی حضور پیدا کند، نیاز به لیگی قوی و بازیکنان باکیفیت داریم. بازیکنان باید تمام تلاش خود را داشته‌باشند تا بتوانند به تیم ملی کشورمان کمک کنند.
ناظم‌الشریعه در پاسخ به این پرسش که آیا قول قهرمانی تیم ملی فوتسال را در جام ملت‌های آسیا می‌دهد یا خیر، بیان داشت: هیچ وقت قول قهرمانی نمی‌دهیم اما ما ایران هستیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم. ما با بیشتر تیم‌های ملی آسیایی تفاوت داریم چرا که آن‌ها اکثراً برای قهرمانی و کسب مقام نمی‌آیند اما ما همیشه مدعی بوده‌ایم و مردم از ما انتظار دارند. باید برنامه مدونی برای تیم ملی داشته باشیم که شروع این برنامه از لیگ برتر است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی