[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

علی سامره: استقلال و پرسپولیس‌هم سال‌ها در آسیا نتیجه نگرفتند، روزنامه شیراز نوین

مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: اگر کارشناسانه نگاه کنیم و عینک بدبینی را برداریم و فنی نگاه کنیم هیچکس نمی‌تواند توقعی از این تیم داشته‌باشد.
علی سامره در خصوص آخرین شرایط شهرخودرو در دوحه و 2 بازی گذشته این تیم اظهار داشت: طبیعی است بازیکنان بعد از یک مدت بازی نکردن به یکباره وارد مسابقات مهمی شده و از نظر روحی و روانی مقداری خسته هستند.
این بازیکن سابق فجرشهیدسپاسی شیراز افزود: اگر کارشناسانه نگاه کنیم و عینک بدبینی را برداریم و فنی نگاه کنیم متوجه می‌شویم بعد از پایان بازی‌ها تیم ما چند بازیکن مهم خود را از دست داده و چند بازیکن جدید به هر دلیلی برای این مسابقات آماده نشدند. یک کادر جدید به این اضافه شده و منصفانه هیچکس نمی‌تواند توقعی از این تیم داشته باشد.
مربی شهر خودرو یادآور شد: کادر فنی جدید تنها 2 هفته با این تیم کار کرده و البته تیم هم هنوز ناقص است اما با همه این مسائل چند دستاورد خوب داشتیم. در وهله اول کادر فنی متوجه شده که می‌تواند روی چه بازیکنانی حساب کند. در وهله دوم با جوانانی آشنا شدیم که پتانسیل خوبی دارند. مطمئناً این نفرات در آینده نزدیک و در لیگ این نفرات به باشگاه شهرخودرو کمک خواهند کرد.
سامره خاطرنشان کرد: استقلال، پرسپولیس، سپاهان و ... که هر سال در این مسابقات شرکت می‌کنند خیلی سال‌ها در اینجا نتیجه نگرفته‌اند و فکر می‌کنم از این 50 سال فقط یک یا دو دوره به فینال رسیده‌ایم. چطور می‌توان توقع داشت شهرخودرویی که برای سال اول در این بازی‌ها حضور پیدا کرده از تیم‌های‌پر از ستاره یقه‌گیری کند؟
وی ادامه داد: تیم‌های همگروه شهرخودرو با خود40 بازیکن به اینجا آورده‌اند اما ما کمبود بازیکن هم داریم. البته با همین بضاعت بازیکنان تیم ما خیلی زحمت کشیدند.شاید اگر در همین 2 بازی کمی شانس داشتیم نمی‌باختیم و انصافاً حق تیم ما باخت نبوده است. البته اینها همه تجربه می‌شود و امیدوار هستیم که در لیگ برتر تیمی خوب را روانه مسابقات کنیم. مربی شهرخودرو تصریح کرد: جسارت می‌خواست از این نفرات در این بازی‌ها استفاده کرد. چند بازیکن مشهدی ما برای اولین بار از این شهر خارج شده و وارد مسابقات به این مهمی شده‌اند. این خودش یک دستاورد است. شک نکنید مردم مشهد در آینده تیم خوبی را خواهند دید چون نگاه کادر مدیریتی جوانگرایی بوده است. وقتی با 16 بازیکن در این بازی‌ها شرکت کردیم این نشان می‌دهد ما فقط تکلیف داشتیم در اینجا حاضر باشیم. سامره تأکید کرد: استقلال و پرسپولیس تمامی نفرات خود را دارند و حتی در چنین تورنمنت‌هایی که فاصله بازی‌ها کم است دچار شک می‌شوند. طبیعی است ما که فقط 16 نفر در اختیار داریم دچار مشکل شویم اما مطمئن باشید تیم خوبی در لیگ آینده خواهیم داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی