[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

نیازهای کادر درمان بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بررسی شد ، روزنامه شیراز نوین

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) ضمن عیادت از مدافعان سلامت بستری در بخش‌های‌مختلف بیمارستان و گفت‌و‌گوی صمیمانه با کارکنان، روند ارائه خدمات درمانی به بیماران مبتلا به کووید۱۹ در این مرکز درمانی را بررسی کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در راستای مبتلا شدن تعدادی از کارکنان بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) به ویروس کرونا و بستری شدن تعدادی از کارکنان این مرکز درمانی، معاون درمان دانشگاه با حضور در بخش‌های‌مختلف درمانی از مدافعان سلامت بستری عیادت کرده و روند ارائه خدمات درمانی به آنان را مورد بررسی قرار داد.
 دکتر «علی اکبری» در این بازدید از تلاش‌ شبانه‌روزی، فعالیت، تعهد و خدمات مثال ‌زدنی کادر درمان در بخش‌های‌مختلف بیمارستان در مقابله با کروناویروس و با هدف حفظ سلامت مردم استان، قدردانی کرد.
او با شرکت در نشست مشترکی که با حضور مسئولان بیمارستان و جمعی از پزشکان این مرکز درمانی برگزار شد، به بررسی نیازهای پزشکان و کارکنان، فرآیندها و امکانات بیمارستان، با هدف بهبود خدمات درمانی و رسیدگی به مبتلایان پرداخت. در این بازدید، «لیلا هاشمی‌زاده» مدیر پرستاری دانشگاه نیز معاون درمان دانشگاه را همراهی می‌کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی