[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

عملیات فتح المبین بازسازی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، یکی از برنامه‌های بزرگداشت این هفته را تجلیل از مدافعان عرصه سلامت در سطح استان اعلام کرد.
به گزارش دریافتی شیراز نوین، سردار یدالله بوعلی در جمع خبرنگاران گفت: چهل سالگی دفاع مقدس یادآور از جان گذشتگی و ایثار انسان‌هایی است که پرچم حسینی و عاشورایی را در صفحات درخشان تاریخ انقلاب اسلامی برافراشتند و حماسه‌ای را رقم زدند که موجبات اقتدار ایران اسلامی و یأس و نااُمیدی استکبار جهانی را برای همیشه فراهم آورده است.
وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای بازخوانی مفاهیم این دوره درخشان تاریخ انقلاب اسلامی است، گفت: طِیِ این هفته بیش از ۴۵۰۰ ویژه برنامه شاخص توسط پایگاه‌های‌مقاومت بسیج در سراسر استان فارس اجرا می‌شود که در سال جاری سعی شده است کیفیت و کمیت برگزاری برنامه‌ها نسبت به سال‌های گذشته ارتقاء پیدا کند.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه سپاه و بسیج نقش محوری در برگزاری برنامه‌های‌بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان فارس بر عهده دارند، گفت: تکریم ۱۲۰۰ خانواده شهید و ایثارگر، برگزاری ۵۰ یادواره شهید به همراه برپایی۵۰ نمایشگاه دفاع مقدس از جمله برنامه‌های‌پیش‌بینی شده برای هفته دفاع مقدس هستند.
وی در رابطه با برنامه‌های‌شاخص هفته دفاع مقدس در استان فارس گفت: عملیات غرورآفرین فتح المبین  از ۳۱‌شهریور تا ۶ مهر در شهرستان مرودشت بازسازی می‌شود و ویژه برنامه تجلیل از ۷۰۰ پیشکسوت دفاع مقدس نیز در شیراز برگزار می‌شود.
بوعلی با اشاره به نقش درخشان پزشکان و پرستاران در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: این قشر فداکار در عرصه مقابله با بیماری کرونا و نجات جان مردم تاکنون زحمات فراوانی کشیده‌اند و در همین راستا فرمانده‌هان نیروهای مسلح  فارس همزمان با هفته دفاع مقدس ضمن حضور در بیمارستان‌ها از زحمات کادر بهداشت و درمان و مدافعان سلامت تجلیل خواهند کرد.
وی با بیان اینکه ویژه برنامه‌های‌هفته دفاع مقدس بر مبنای شعار محوری «ما قوی هستیم» برگزار می‌شوند، گفت: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در شهرستان ها، برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، هنری و قرآنی با محوریت هفته دفاع مقدس، تجلیل از بسیجیان نمونه و سربازان برتر، نمایش فیلم و اجرای تئاتر با موضوع دفاع مقدس و غبارروبی مزار شهدا از جمله برنامه‌های‌پیش‌بینی شده برای هفته دفاع مقدس در استان فارس هستند که با رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی برگزار خواهند شد.
فرمانده سپاه فجر با پاسداشت یاد و مقام والای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: مکتب و شخصیت این شهید بزرگوار الگو و راهنمای جوانان بسیجی و شاخص سبکِ زندگی اسلامی و انقلابی است و ما نیز با تأسی از این شهید بزرگوار در چهلمین سالگرد دفاع مقدس اعلام می‌کنیم که همچون گذشته برای دفاع از انقلاب اسلامی آمادگی کامل داریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی