[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

با قرآن مأنوس شوید، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل زندان‌های‌فارس از بخش‌های‌مختلف کانون اصلاح و تربیت شیراز بازدید و ضمن ملاقات چهره به چهره با مددجویان، مشکلات قضایی و رفاهی آنان را بررسی کرد.
مدیرکل زندان‌های‌فارس با شرکت در محفل مددجویان قرآن پژوه گفت: خواندن قرآن و تأمل در آیات قرآنی فضیلت‌های‌زیادی دارد و باید برای کسب نورچشم بصیرت را بازکنیم و با تفکر و تأمل در آیات، سطح آگاهی و بینش خود را افزایش دهیم. اسحاق ابراهیمی افزود: خواندن قرآن و شنیدن آن به عنوان عملى نیک، ثواب فراوانی دارد و نورانیت دل و ثواب اخروى را به همراه دارد.
وی اضافه کرد: سعی کنید با قرآن مأنوس شوید هدف از نزول قرآن، هدایت انسان‌ها به سوى کمال و سعادت واقعى آنان است و با عمل کردن به دستورات قرآن و تدبر و تفکر در آیات الهى می‌توان به کمال دست یافت. مدیرکل زندان‌های‌فارس افزود: افرادی که با قرآن مأنوس باشند و به دستورات آن عمل کنند دچار اشتباه و گناه نمی‌شوند. با فراگیری معانی و دستورات قرآن و عمل به آن، جای هیچ فردی در زندان نیست و اکنون که به دلایل مختلف در کانون بسر می‌برید از این فرصت‌های‌پیش آمده در مسیر اصلاح و ارتقای سطح آگاهی خودتان استفاده کنید. ابراهیمی تأکید کرد: شما نوجوانان، آینده این مملکت هستید از امکانات فراهم شده در کانون در مدت زمانی که قانون برای شما تعیین کرده، در جهت خودشناسی و تقویت خوباوری در خودتان استفاده کنید تا پس از آزادی در اجتماع فرد مفیدی برای خانواده و جامعه باشید.
شایان ذکر است این بازدید با هدف رفع مشکلات قضایی و رفاهی مددجویان و با حضور مرتضی نظری معاون اداری و مالی زندان‌های‌استان و علی محمدرحیمی مدیرکانون اصلاح و تربیت شیراز انجام و دستورات لازم از سوی مدیرکل زندان‌های‌فارس صادر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی