[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

دفاع مقدس هر آن در حال باز تولید است، روزنامه شیراز نوین

دفاع مقدس ملت بزرگ ایران ، نه تنها صدام را به جای خود نشاند بلکه  نشان داد صدامیان  عالَم را نیز یارای مقاومت در مقابل حقانیت ملت بزرگ ایران نیست. صدامیان امروز به گرد هم آمده‌اند تا ترس خود را با یکدیگر به اشتراک گذارند تا بلکه آرامشی عاجل را برای خود  خیال‌پردازانه فراهم نمایند. خیانت و جنایت تروریست‌های‌کت و شلواری در زیر پا گذاشتن آرمان‌های اسلام  و قدس شریف دیری نخواهد پایید چرا که ملت‌های‌مقاوم، حق‌گرا و آزادیخواه عالم  با بهره‌مندی از روح درخشان مقاومت ملت بزرگ ایران در حماسه هشت سال دفاع مقدس  و خودآگاهی  خویش مبتنی بر اسلام ناب، تلاش جنایتکاران و خائنان به قدس شریف و قبله اول مسلمین را ناکام خواهند نمود و ارجحیت فلسطین را به عنوان مسئله اول جهان اسلام حفظ خواهند نمود. 
دفاع مقدس نماد عقلانیت اسلام ناب و ایمان یقین محورانه‌ای  بود که امروز در سراسر عالم در قلب حق‌طلبان ریشه دوانده و در جغرافیای  حقیقت پخش شده است. دفاع مقدس در لحظه و هر آن در حال بازتولید است به نحوی که عناصر برخاسته از آن خود یک مکتب هستند «مکتب سلیمانی ». این مکتب با الهام از دفاع مقدس اراده خود را بر اهریمنان در هر بُعد  و سطحی از تهدید و تجاوز تحمیل خواهد نمود و دوران «بزن - دَر رو» را تبدیل به دوران «زد و خورد» نموده است. ملت ایران امروز به برکت آن ایستادگی بزرگ، بزرگ است، عزیز و قدرتمند و پویاست و آموخته است که برای فائق آمدن بر موانع می‌بایست با درس آموختگی از صبر و تقوای برساخته از  آن مقاومت جانانه، سیم‌های‌خاردار دشمنان و خائنان و منافقان را از سر راه خود بردارد و به قله افتخار و پیشرفت برسد و ایمان خود را با مؤمنان عالم به اشتراک بگذارد و صراط مستقیم خود را از خط شیطان بزرگ و شیطان‌صفتان عالم پر رنگ نماید و «خودآگاهی» و «خویشتن حقیقی» خود را به رخ اهریمنان بکشاند. 
دفاع مقدس نماد پیروزی جنود عقل و ایمان و بر جنود شیطان بود. امروز جنود شیطان از هر روز ضعیف‌تر هستند و جنود عقلانیت  و ایمان به مراتب قوی‌تر و مستحکم‌تر. بردگان شیطان بزرگ در منطقه دارای ثروت بی‌حد و حصر ولی عقل و ایمان حداقلی هستند در اسارت اربابان سلطه بر خود هستند و لکن به برکت مکتب امام خمینی(رضوان‌الله تعالی علیه) و امام خامنه‌ای عزیز (مد ظله العالی ) علی‌رغم محدودیت در امکانات ولکن با عقلانیت دینی قوی منبعث از اسلام ناب و قلوب سرشار از ایمان و معرفت عاشورایی اربابان سلطه به ویژه دولت تروریست ایالات متحده آمریکا را دچار افول،گسیختگی از درون  و فرسودگی نموده و هر روز بر سرگشتگی آن می‌افزاید. 
سپاه فجر استان فارس همراه با آحاد بسیجیان سلحشور  با اتکا به آموزه‌های‌راهبردی ۸ سال دفاع مقدس، هرگونه حرکت مذبوحانه دشمن اعم از تهدیدات نرم وسخت را در درون سرزمین اسلامی و سرزمین‌های‌پیرامونی و دور دست مورد رصد قرار داده و توان دفاعی خود را برای تأمین امنیت و بازدارندگی از تهدید و تهاجم دشمنان آماده و هرگونه خطا و اشتباه محاسباتی آنان را با پاسخ سخت و قاطع مواجه خواهد ساخت.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی