[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

مرحله دوم پویش نذر ماسک اجرا شد، روزنامه شیراز نوین


همزمان با ایام ماه محرم، دومین مرحله از پویش بزرگ «نذر ماسک» در دانشکده پزشکی اجرا شد. به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده گفت: همزمان با ماه محرم، با همکاری هیئت‌الرضا (ع) دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده پزشکی، دومین مرحله از پویش نذر ماسک به مرحله اجرا درآمد. «محمدامین نوح پیشه» افزود: پویش نذر ماسک از اقدامات نیکوکارانه و انسان دوستانه‌ای است که طی آن مردم اخلاق‌مدار کشورمان نسبت به تهیه و توزیع ماسک برای استفاده افراد نیازمند به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل بازدارنده از انتقال کرونا اقدام می‌کنند.
او مشارکت همگانی در این پویش سلامت محور و مؤمنانه را گامی مؤثر برای کاهش شیوع کروناویروس و ترغیب و ترویج استفاده از ماسک استاندارد و قابل شستشو در مناطق محروم و کم برخوردار عنوان کرد و ادامه داد: در گام نخست پویش نذر ماسک همزمان با عید سعید غدیر به همت دانشجویان دو هزار ماسک و در گام دوم همزمان با ماه محرم، هفت هزار ماسک تهیه، بسته‌بندی و برای مناطق محروم ارسال شد
مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده پزشکی اظهار کرد: هزینه تأمین این ماسک‌ها به صورت کامل از محل جمع آوری نذورات و کمک‌های‌مردمی تأمین می‌شود.
او ضمن قدردانی از حضور همیشگی نیکوکاران، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده پزشکی در تمامی عرصه‌های‌خدمت به محرومان، خواستار استمرار مشارکت آنان در فعالیت‌‌های‌خیرخواهانه و خداپسندانه شد و برای پیوستن به این پویش بزرگ، شماره تماس ۳۲۰۸۴۰۹۳ را معرفی کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی