[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

برپایی نخستین نمایشگاه عکس اخوان در شیراز، روزنامه شیراز نوین

در نخستین روز از هفته دفاع مقدس نخستین نمایشگاه عکس اخوان با موضوع ایثار و شهادت در شیراز برپا شد.
رضا جاویدی مدیر کانون بسیج رسانه شیراز اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال ایثار و فداکاری شهداء، نخستین نمایشگاه عکس اخوان در تالار حافظ شیراز برپا شد.
او افزود: این نمایشگاه با موضوع ایثار و شهادت تدارک دیده شده است و ۴۰ اثر از جمعی از عکاسان خبری استان فارس در معرض دید عموم قرار گذاشته شده است.
جاویدی با بیان اینکه تاریخ‌نگاری، وقایع‌نگاری و مستندسازی دوران جنگ تحمیلی مرهون هنر عکاسی و عکاسانی است که پابه‌پای رزمندگان اسلام جبهه‌ها را درنوردیدند، ادامه داد: این نمایشگاه به یاد عکاس جاویدالاثر دوران مقدس کاظم اخوان برپا شده است.
مدیر کانون بسیج رسانه شیراز بیان کرد: این نمایشگاه حاوی ۴۰ تابلو عکس مربوط به یادواره شهداء، کاروان شهدای شاهدان بصیر، تشییع شهدای گمنام دفاع مقدس، رژه نیروی مسلح استان و اردوهای راهیان نور است.
وی در پایان با بیان اینکه نمایشگاه عکس اخوان به همت سازمان بسیج رسانه سپاه فجر استان فارس، اداره کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و اداره کل  میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان دایر شده است، تصریح کرد: آثار این نمایشگاه همچنین در مکان‌هایی از جمله ایستگاه مترو، مکان‌های نظامی و انتظامی استان، آرامگاه حافظیه و تعدادی از ادارات استان برپا و در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی