[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

مشکلات اعتباری پروژه‌های نیمه تمام دانشگاه علوم پزشکی شیراز بررسی شد ، روزنامه شیراز نوین

دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز روز یکشنبه مورخ 30/06/1399 به اتفاق تعدادی از مدیران این دانشگاه با دکتر حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، از مهم‌ترین موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد می توان به بررسی مسائل و مشکلات اعتباری پروژه‌های نیمه دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان فارس اشاره کرد.
در این جلسه عنوان شد که دانشگاه علوم پزشکی استان فارس در موضوع بیماری کرونا، تا به امروز مبلغ 408میلیارد تومان هزینه نموده است که حدود 208میلیارد تومان آن تاکنون از سوی وزارت بهداشت و درمان و سازمان برنامه و بودجه تأمین اعتبار شده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در این جلسه گفت: در راستای کمک به دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تلاش داریم تا در تخصیص اعتبار این دانشگاه نسبت به دستگاه‌های اجرایی استان، توجه بیشتری شود.
لازم به ذکر است، در این جلسه، الهه چراغی معاون بودجه، مژگان یزدانپناهی رئیس گروه اجتماعی و مسعود فرامرزی کارشناس بخشی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس نیز حضور داشتند.  

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی